На міжнародному дітячому турнірі в "Артеку" чекають на президентів ФФУ та України
^

На міжнародному дітячому турнірі в "Артеку" чекають на президентів ФФУ та України

541
На міжнародному дітячому турнірі в "Артеку" чекають на президентів ФФУ та України
Фото - http://woanikolaevdeti.wordpress.com/

Перший заступник голови Комітету юнацького футболу Федерації футболу України Станіслав Кочубинський поділився думками з прес-службою ФФУ щодо рівня організації фінальних змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги та планами стосовно проведення майбутнього дитячого турніру в «Артеку».

- Станіславе Олександровичу, у червні та липні цього року у містечках Свалява та Поляна проходили фінальні матчі чемпіонату ДЮФЛУ серед дітей до 16 та 17 років. Які підсумки Ви можете дати у результаті проведення цих змагань?

- Я відповідав за Львів, де виступали команди у вікових категоріях U-14 і U-17. Віктор Пищев відповідав за проведення турнірів U-15 і U-16, які проходили у Сваляві та Поляні. Усі, хто брав участь у цих фінальних змаганнях − футболісти, тренери, керівники клубів −, зробили наголос на тому, що організація була на високому якісному рівні.

- Скажу відверто: ми хвилювалися за суддівство. Бували випадки, коли проскакували суддівські помилки, що впливали на долі конкретних команд у турнірах. На цьому чемпіонаті суддівські помилки біли повністю нівельовано, арбітри «на відмінно» зробили свою справу.

Але планку не можна знижувати. Радує те, що вперше на фінальній частині чемпіонату України було присутнє все керівництво Федерації футболу України. Вперше на фінальних змаганнях був присутній президент ДЮФЛ Віталій Борт. Вперше фінали пройшли на кращих українських аренах, де виступають команди Прем'єр-ліги, де грає національна збірна команда України. Йдеться про «Україну» та «Арену Львів» у Львові.

- Які плани Комітету юнацького футболу у майбутньому розвитку та популяризації дитячого футболу в країні? Чи планується проведення дитячих турнірів у найближчому майбутньому на національному та локальних рівнях?

- Визначено дату міжнародного дитячого турніру в «Артеку» - з 26 вересня по 5 жовтня. Сподіваємося, що цей захід відвідає і Президент України, і все керівництво ФФУ. Тому найближчі змагання, які, я сподіваюсь, будуть традиційними і щорічними, це турнір в «Артеку». Президент ФФУ Анатолій Коньков поставив завдання перед нами. Ми зобов'язані його виконати і провести турнір на належному рівні.

Що стосується Комітету юнацького футболу, то у вересні ми плануємо провести розширену нараду з провідними тренерами України. Є певні міркування і напрацювання для реструктуризації навчально-тренувальних занять. Найближчим часом будуть внесені зміни умов і проведення змагань різних вікових категорій - 8-10 років, 10-12 років і 12-13 років.

- А які зміни слід чекати у розвитку ДЮФЛ у наступному сезоні 2013/2014 років?

- На новий сезон у ДЮФЛ буде розроблено нове Положення про атестацію футбольних клубів. А ще, я вважаю, що у фінальну частину чемпіонату України повинні потрапляти кращі клуби. Приміром, ми провели аналіз: Західний і Східний регіони за рівнем гри мають перевагу над Південним. А команди потрапляють у фінальні змагання з усіх зон. Тому нам належить привести у життя деякі нововведення у системі проведення змагань.

теги: ДЮФЛ
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме