Звернення криворізьких уболівальників до керівництва міста, депутатів та президента ФК "Кривбасс"
^

Звернення криворізьких уболівальників до керівництва міста, депутатів та президента ФК "Кривбасс"

569
Звернення криворізьких уболівальників до керівництва міста, депутатів та президента ФК "Кривбасс"
Фото - Роман Свирипа, FootBoom.com

Пане Юрію Григоровичу, панове депутати Криворізької міської ради, панове Олександре Іллічу Лівшиць та інші власники ФК «Кривбас».

Історія Кривого Рогу становить 238 років. Із них 54 роки в Кривому Розі була загальноміська футбольна команда, яка брала участь у всесоюзних та всеукраїнських чемпіонатах, єврокубкових змаганнях.

Гравці «Кривбасу» були представниками та прославляли Кривий Ріг в збірних України від юнацьких до національної в різні часи. В тому числі зараз викликається до національної збірної свого віку Деніс Мірошниченко, який перший рік грає у Прем’єр лізі України.

Криворізькі вболівальники свого часу (в «бронзові» чемпіонати) наймасовіше відвідували домашні зустрічі команди в Україні.

Зараз навесні на гру команди приходить дивитись щонайменш 7 тис. вболівальників, які разом зі своїми сім’ями є не тільки вболівальниками. Але й виборцями.

Ця команда ЖОДНОГО РАЗУ не опускалась до більш нижчого дивізіону чемпіонату незалежної України.

Завдяки своїй грі зараз команда реально претендує на потрапляння до Єврокубкових змагань.

І в той же час, завдяки незрозумілій для вболівальників «грі» із фінансами команди вона може взагалі припинити своє існування і розпочинати все спочатку.

Понад 4 місяці в Кривому Розі тільки й чутно про проблеми із фінансами в ФК «Кривбас», про наявність заборгованості із зарплати, про відсутність гарячої води гарячого водопостачання на базі, про можливість відключення електроенергії, про відсутність коштів для завчасного виїзду на виїзні ігри чемпіонату.

І в той же час жодного разу ані керівництво клубу, ані керівництво міста не повідомило про ситуацію, яка склалась навколо команди та можливості її допуску до наступного чемпіонату.

Незабаром закінчується строк ліцензування команд для участі в наступному чемпіонаті України..

Якщо до цього закінчення цього строку в команди буде наявна заборгованість з будь-яких платежів, вона не буде допущена ані до участі в змаганнях прем’єр ліги, ані в інших професійних лігах українського футболу.

Ми впевнені, що можливу втрату або порятунок команди, ми та інші мешканці міста згадають при наступних виборах міської влади.

Просимо Вас, поки ще є час, вжити всіх відповідних заходів кожного в межах своєї компетенції щодо врятування футбольного клубу, погашення заборгованості, за наявності можливості зміни власника клубу (зокрема прийняття його до комунальної власності міста та подальшого фінансування).

Просимо також надати інформацію щодо вжитих заходів щодо порятунку клубу, а також надання інформації щодо теперішнього стану в клубі кожним окремо в межах своєї компетенції.

Втрата клубу – справжнього спортивного символу і візитки Кривого Рогу стане непоправною трагедією для усього нашого великого міста.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме