Главная Украинские Общие новости Олексій Михайличенко: "Лобановський казав, що нормальний чемпіонат починається лише після п’яти матчів"
^

Олексій Михайличенко: "Лобановський казав, що нормальний чемпіонат починається лише після п’яти матчів"

571
Олексій Михайличенко: "Лобановський казав, що нормальний чемпіонат починається лише після п’яти матчів"
Фото - fcdnipro.ua

Спортивний директор ФК «Динамо» Олексій Михайличенко відповів на питання прес-служи ПЛ перед відповідальним матчем киян у Дніпрпопетровську.

– Олексію Олександровичу, «Динамо» в цьому році зіграло п’ять матчів. Чи достатньо цього, аби судити про готовність команди к боротьбі за золото?

- Ви знаєте, свого часу Валерій Лобановський казав, що нормальний чемпіонат починається лише після п’яти матчів. Але на даний момент футбол змінився – команди грають на полях відмінної якості, із хорошими суперниками. В останніх матчах футболісти увійшли в ігровий ритм, відчули рівень не товариських спарингів, а офіційних поєдинків. Це психологічно дуже важливо. Останній тур та кубкові ігри показали, що всі команди повністю готові до вирішення тих завдань, які стоять перед ними.

– На ваш погляд, чи була гра в Харкові в рамках чвертьфіналу Кубка України найкращою у виконанні «Динамо»?

- Важко казати, чи була ця гра найкращою, оскільки в кожному матчі команди припускаються тих чи інших помилок. Мабуть, ідеальних ігор у цьому плані немає... Що стосується видовищності, напруження, то, погоджуся, матч у Харкові був одним із найкращих у сезоні.

– Наскільки показовими є зустрічі з «Тавриію» та запорізьким «Металургом»? Чи можна від них відштовхуватися? Або там головним було не втратити очки?

- Для всіх команд, які борються за потрапляння до зони Ліги Чемпіонів, важливо набирати очки, а краще взагалі вигравати, в кожному матчі, й «Динамо» не є винятком. Що стосується показовості, то в матчах із «Таврією» та «Металургом», на відміну від поєдинків на самому початку сезону, коли наша команда втратила очки, показали концентрацію, запал, упевненість та бажання боротися за золоті нагороди чемпіонату.

– У вас достатьно тренерського досвіду. Виходячи із цього, скажіть, що змінилося в малюнку гри команди за зиму?

- Зимові збори не могли минути дарма. Велика група легіонерів вперше пройшла повноцінні збори з командою, й ми, звісно, чекаємо від них більшого взаєморозуміння з партнерами на полі, більше командних дій і, звичайно, виявлення своїх найкращих індивідуальних якостей.

– Чи можна казати, що «Дніпро» на сьогодні сильніший за той же «Металіст»?

- Я не дуже люблю порівнювати команди абстрактно. Найкраще можна порівняти команди, коли вони грають одна із одною. Навіть коли вони грають із одним і тим же суперником, ці матчі можуть скластися по-різному. Все залежить від тактичних побудов, проходить гра вдома чи на виїзді, проблем зі складом тощо. Тому, на мій погляд, незважаючи на те, що «Металіст» мав певні труднощі, все ж таки остання гра з «Динамо» продемонструвала, що навіть якщо й був невеликий шок у стані харків’ян, вони залишаються тією командою, яка хоче грати до кінця, й збираються виконувати свої зобов’язання перед уболівальниками. Саме тому порівнювати «Металіст» із «Дніпром» я не став би. Та й попереду ще багато цікавих матчів, від результатів яких буде залежати підсумкове становище команд у турнірній таблиці.

– Які якості дніпропетровців найбільш небезпечні для динамівців? Мова, в першу чергу, про командні дії або сильні персоналії у складі суперника?

- Ми всі чудово знаємо, що «Дніпро» є командою з характером, добре укомплектована й показує високий рівень комбінаційної гри. У команді є беззаперечні лідери – той же Коноплянка цього сезону показує стабільно яскраву гру. Також, на мій погляд, дніпропетровці завдяки активності та результативності тих же Зозулі, Селезньова сильні своєю агресивною грою в атаці.

– Чи може стати перевагою «Дніпра» в неділю той факт, що вони раніше припинили боротьбу в розіграші Кубка України й посеред тижня не витрачали сили?

- Ви знаєте, тут варто говорити не про те, що футболісти «Дніпра» відпочивали посеред тижня, оскільки фізичні сили можна відновити доволі швидко, а про психологічні витрати. Гра в Харкові була по-справжньому кубковою – дуже емоційною та нервовою. Це відчувалося до самого фінального свистка. Тому тут важко сказати, буде це плюсом чи мінусом для команд. Єдине, що напевно можна сказати, – обидва суперники розуміють, що ця гра є однією з ключових у боротьбі за чемпіонство. Щоправда, таких матчів може бути до завершення сезону як мінімум три-чотири (посміхається).

– Легіонери деяких вітчизняних клубів чи то залишили Україну, чи то думають про це. Чи немає небезпеки, що можуть розбігтися лідери «Динамо»?

- Всі ми розуміємо, що через останні події український футбол може втратити багатьох хороших футболістів, які виступають у вітчизняних клубах. Важко їх засуджувати, оскільки вони побоюються за себе та свої родини. Хотілось би вірити, що незабаром ситуація стабілізується, й усе налагодиться.

– Хотілось би почути ваш прогноз, як загалом позначаться на українському футболі нинішні події в країні?

- Загалом, вони вже починають позначатися, оскільки деякі матчі не відбуваються, переносяться, не грають дублюючі склади. Звичайно, хотілось би якомога скоріше повернутися до нормального життя. Як би ми не казали, що футбол поза політикою, все ж таки нинішня ситуація у країні накладає відбиток на все. Я вважаю, що, незважаючи на всі проблеми, ми маємо дограти Чемпіонат. Сподіваюсь, завдяки цьому, ми зможемо зменшити тривогу в країні, об’єднати людей на сході та заході, півночі та півдні. Ми – одна країна, й маємо допомагати один одному.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Пресс-служба ПЛ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения