Ярослав Грисьо: "Найближчі завдання - розвинути жіночий футбол і підняти рівень ветеранського"

Ярослав Грисьо: "Найближчі завдання - розвинути жіночий футбол і підняти рівень ветеранського"

120
Ярослав Грисьо: "Найближчі завдання - розвинути жіночий футбол і підняти рівень ветеранського"
Фото - ffu.org.ua

Голова федерації футболу Львівської області та Комітету з розвитку футболу у регіонах ФФУ Ярослав Грисьо прокоментував своє переобрання на пост керівника обласної федерації на наступні п’ять років.

- Ярославе Антоновичу, вітаємо Вас з переобранням на пост голови федерації футболу Львівської області. Що означає той факт, що делегати переобрали Вас більшістю голосів на новий п’ятирічний термін?

- Для мене, в першу чергу, це означає, що футбольна громадськість області довіряє курсу, який обрала федерація. Насамперед, це стосується розвитку дитячо-юнацького та аматорського футболу.

- Як Ви оціните п'ятирічний термін перебування на чолі обласної федерації футболу?

- В актив можна занести те, що ми спільно зі спортивним товариством "Колос" об'єднали місцевий чемпіонат. Це дало можливість одночасно 76-ти командам брати участь в оновленому обласному турнірі, складеному з чотирьох ліг. Крім того, у нас в минулому році 108 команд грало у восьми вікових групах дитячо-юнацької ліги області.

- Які завдання стоять перед федерацією футболу Львівської області в найближчому майбутньому?

- Найближчі завдання - розвинути жіночий футбол і підняти рівень ветеранського футболу у Львівській області.

- А які плани стоять перед Комітетом з розвитку футболу у регіонах Федерації футболу України в наступному місяці?

- У суботу вирушаю до Одеси, де зустрінуся з головою Одеської обласної федерації футболу. Після повернення я запланую зустрічі з керівниками обласних федерацій кожного регіону України. Хочу в квітні обов'язково побувати в інших регіонах.

- Чи дивились Ви матчі збірної України у відбірному турнірі чемпіонату світу 2014 року з командами Польщі та Молдови? Які залишилися враження від цих поєдинків?

- Матч із Польщею я бачив, а от гру з Молдовою повністю подивитися не вдалося. Залишилися дуже приємні враження від матчу з Польщею. Футболістам вдалося впровадити задуми тренера на полі. Я спілкувався з друзями із Польщі, і ми прийшли до висновку, що це цілком і повністю тренерська перемога Михайла Фоменка.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров