Рішення КДК: ряд клубів Прем’єр-ліги та Екстра-ліги мають сплатити штрафи

Рішення КДК: ряд клубів Прем’єр-ліги та Екстра-ліги мають сплатити штрафи

86
Рішення КДК: ряд клубів Прем’єр-ліги та Екстра-ліги мають сплатити штрафи
Фото - ffu.org.ua

29 березня Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу прийняв кілька рішень, які стосуються ряду клубів Прем’єр-ліги, а також команд та гравців з футзалу.

За невиконання ФК "Говерла" рішень Палати ФФУ з вирішення спорів від 11 листопада 2012 р. та 19 грудня 2012 р. у справах № 04/09/2012 і 18/10/2012 (трудові спори з екс-гравцями команди Дмитром Вітром та Сергієм Нудним відповідно) на ужгородський клуб накладено штрафи у розмірі 35 тисяч гривень загалом.

За невиконання СК "Таврія" рішень Палати ФФУ з вирішення спорів від 17 жовтня 2012 р. у справах № 01/09/2012, 02/09/2012 і 03/09/2012 (проти колишніх тренерів Семена Альтмана, Геннадія Альтмана та Олександра Скрипника) клуб зобов’язаний сплатити штрафи на загальну суму 30 тисяч гривень.

Дніпропетровський "Дніпро" має сплатити штраф у розмірі 75 000 гривень за скандування вболівальниками команди нецензурних виразів та кидання сторонніх предметів в ігрову зону на стадіоні "Дніпро-Арена" 17 березня 2013 р. під час матчу 21-го туру чемпіонату "Дніпро" - "Кривбас".

Фінансові санкції у 25 тисяч гривень застосовані до харківського "Металісту", шанувальники якого використовували піротехнічні засоби на стадіоні "Металіст" 18 березня 2013 р. під час зустрічі з ужгородською "Говерлою" у рамках 21-го туру.

Один матч дискваліфікації та 1500 гривень − така ціна вилучення з меж технічної зони адміністратора запорізького "Металургу" Андрія Демченка, яке мало місце 27 березня 2013 р. у матчі 5-го туру чемпіонату U-19 "Металіст" (Харків) − "Металург" (Запоріжжя).

КДК ФФУ також встановив, що матч 14-го туру чемпіонату U-19 між маріупольським "Іллічівцем" та київським "Арсеналом" не відбувся через форс-мажорні обставини, які завадили вчасно прибути на матч команді гостей. Таким чином, у клубів є 5 днів для погодження нової дати проведення даного матчу. В іншому випадку це зробить Дирекція Прем’єр-ліги.

За незабезпечення івано-франківським "Ураганом" відправки футболіста Євгена Валенка до складу національної збірної команди України з міні-футболу для участі у навчально-тренувальному зборі та відбірних матчах до Євро-2014 у Туреччині клуб має сплатити 50 тисяч гривень штрафу.

Крім того, футболіст харківського "Локомотиву" Сергій Журба не зможе допомогти своїй команді у трьох наступних матчах після вилучення з поля 5 березня 2013 р. у поєдинку 21-го туру «Екстра-ліги» з луганським "ЛТК".

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 8
 • Коломойский снова платит больше всех.

  0+ 0- 0
  +-
  Викинг
 • "ряд" - по російськи; дослівно "низка" - по українськи... Грамотєї... "Источник: Офіційний сайт ФФУ"

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • КДК ФФУ також встановив, що матч 14-го туру чемпіонату U-19 між маріупольським "Іллічівцем" та київським "Арсеналом" не відбувся через форс-мажорні обставини, які завадили вчасно прибути на матч команді гостей. Таким чином, у клубів є 5 днів для погодження нової дати проведення даного матчу. В іншому випадку це зробить Дирекція Прем’єр-ліги

  -------------------------------------------

  А дубль Днепра с Говерлой значит не был форс-мажором и однозначное тех поражение. Это снова судим как нам вздумается?

  0+ 0- 0
  +-
  анатолич
 • Для футзального клуба 50к штрафа - большая сумма...

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • "Прем’єр-ліги та Екстра-ліги" народ обьясните эту фразу

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • Ответ на сообщение игорь львов -

  "Прем’єр-ліги та Екстра-ліги" народ обьясните эту фразу

  Прем"єр-ліга - вищий дивізіон Чемпіонату України з футболу.

  Екстра-ліга - вищий дивізіон Чемпіонату України з міні-футбол.

  0+ 0- 0
  +-
  Брат Фаната
 • Ответ на сообщение Брат Фаната -

  Прем"єр-ліга - вищий дивізіон Чемпіонату України з футболу.

  Екстра-ліга - вищий дивізіон Чемпіонату України з міні-футбол.

  ааа! мини футбол я упкстил)))

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • упустил Ураган,только УПЛ увидел

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров