"Карпати" перемогли на благодійному турнірі

"Карпати" перемогли на благодійному турнірі

110
"Карпати" перемогли на благодійному турнірі

Ветерани «Карпат» різних поколінь взяли участь у благочинному турнірі, що відбувся в неділю у Радехові. Основна мета заходу – збір коштів на лікування 20-річної радехівчанки Василини Моравецької, яка зараз перебуває у варшавському інституті гематології. Орієнтовна вартість її лікування становить майже 200 тисяч доларів.

За «зелено-білих» виступали Богдан Стронціцький, Габор Вайда, Володимир Вільчинський, Олександр Чижевський, Анатолій Цибрій, Анатолій Саулевич та багато інших відомих виконавців. А керував їхніми діями один з найкращих футболістів «Карпат» за всю історію Ростислав Поточняк.

Збір коштів на лікування Василини Моравецької проводився в рамках аукціону, на який організатори виставляли як футбольні лоти, так і спортивні, зокрема, боксерські рукавиці з автографом братів Кличків.

«Загалом турнір пройшов цікаво, команди та вболівальники були задоволеними. Єдине, підвела погода, через це людей було не так багато, як очікувалося. На жаль, на лікування Василини ми назбирали незначну суму, набагато менше, ніж розраховували. Не прийшли ті люди, які обіцяли, не було від них і обіцяної фінансової допомоги. Загалом на цьому турнірі ми зібрали 28 з половиною тисяч, до цього назбирали ще 20 тисяч. Загалом за місяць зібрали близько 50 тисяч гривень», – розповів організатор турніру Степан Козак.

Щодо самого турніру, то в ньому перемогли ветерани «Карпат». У фіналі змагань вони перемогли команду «Юність» зі села Сабанівка – 1:0. Наприкінці турніру організатори провели благодійний аукціон, на якому продали унікальні лоти: футболку Габора Вайди з 70-их років, рукавиці братів Кличків, футболку Василя Кобіна, іншу атрибутику ФК «Волинь» та ФК «Карпати».

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ ВАСИЛИНІ: Рахунок: № 29240258611006 у ПАТ КБ «Надра» МФО 380764 ЄДРПОУ 20025456.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: благодійний внесок. Поповнення поточного (карткового) рахунку № 80933685, Моравецька Василина Василівна.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров