Анатолій Коньков: "Попереду у збірної відповідальні матчі"

Анатолій Коньков: "Попереду у збірної відповідальні матчі"

105
Анатолій Коньков: "Попереду у збірної відповідальні матчі"
Фото - ffu.org.ua

Збірна України в матчах з Польщею та Молдовою зробила перші кроки до виходу на ЧС-2014.

Про матчі відбору, а також про розвиток дитячого футболу розповів президент ФФУ Анатолій Коньков.

- Анатолію Дмитровичу, що Ви можете сказати про перші два офіційні матчі національної збірної в цьому році з новим головним тренером?

- По-перше, хочеться подякувати тренерському штабу і футболістам, людям, які на наших з вами очах нарешті перетворилися в єдиний та дружній колектив. Для нас дуже важливий був матч з поляками, нам необхідно було вигравати вдома в матчі з Молдовою.

Команда зробила тільки перші кроки до нашої спільної мети. Мені хочеться наголосити, що ключовим аспектом такого результату став – відповідальний підхід до матчів Національної збірної.

Тренерський штаб на чолі Михайлом Фоменком акцентував свою увагу на тому, щоб зробити повноцінний колектив, який буде боротися в кожному матчі за право виступати на Чемпіонаті світу в Бразилії. Попереду у збірної відповідальні матчі, в яких футболісті повинні теж показати характер і бажання виступати на світовому форумі.

- Чи відчували Ви підтримку збірної на матчах з Польщею та Молдовою?

- Так, і за це я особисто дякую нашим вболівальникам. Не всі розуміють наскільки важлива підтримка. Дуже важко грати, коли ти виходиш на поле і бачиш напівпусті трибуни. А ось коли на тебе дивиться вщент заповнений стадіон, як в Одесі, то хочеться показати все, чого тебе навчили.

- На матчі проти Польщі на стадіоні був присутній президент України Віктор Янукович. Про що говорили?

- Річ не в тому, про що ми говорили, а в тому, що, коли всі сміялися і не вірили в команду, її приїхав підтримати президент. Я щиро дякую йому за підтримку і за віру в головну команду країни.

- Ви неодноразово казали про необхідність розвитку масового і дитячого футболу. Є зрушення?

- Звісно, є. Але треба розуміти, що будь-які ініціативи, які направлені на розвиток, треба довго обмірковувати. Не хочеться нічого робити "аби-як" Наприклад, дуже скоро почнемо відкриття дитячих футбольних майданчиків по всій Україні.

Дуже важлива зміна, це - переобрання нового президента ДЮФЛ – Віталія Борта. Нарешті за юнацький футбол взялася людина, яка щиро хоче, щоб наші дітки тренувалися на таких полях, як в Європі, їздили на хороших автобусах, займалися з найкращими фахівцями, перелічувати ще довго можна. Головне, що з’явилася така людина.

- Анатолію Дмитровичу, Ви унікальний і видатний футболіст у минулому. Скажіть, як, на Вашу думку, можна побороти дефіцит кадрів в українській збірній?

- По-перше, хочеться сказати, що в нашій збірній є хороші футболісти і всім про це відомо. Якби їх не було, то про яку Бразилію може йти мова. Стосовно дефіциту кадрів, про який Ви кажете, то, повторюю, що треба акцентувати свою увагу на дитячому футболі.

Клубам Прем’єр Ліги необхідно підтримувати і розвивати свої дитячі академії. Це не тільки важливо для збірної, це ще і гордість клубів за своїх вихованців. Ми зможемо побороти дефіцит тільки тоді, коли дитячий футбол вийде на новий, більш якісний рівень. Я в свою чергу, зроблю все для того, щоб це відбулося якомога швидше.

- Хочеться повернутися до матчу проти Молдови. По його закінченню я чув, що вболівальники кричали "Коньков, дякуємо за Фоменка!". Що відчували в той момент?

- Я дуже радий за старт Михайла Івановича на посаді головного тренера головної команди країни. Ми дружимо вже понад 40 років. Як Ви вважаєте, що я відчував після цих слів? Скажу, що це найщиріші та найприємніші відчуття.

- А що Ви відповіли на це?

- Я подякував за підтримку. Бо вважаю, що наші вболівальники заслуговують перемог.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Стосовно "всі сміялися і не вірили в команду, її приїхав підтримати президен" - здить, як Троцький.

  проФФесор поїхав в Польщу, аби лиш поручкатися з Тузком та Коморовським. Атак - проФФесор є ізгоєм в Європі, і в світі. Він навіть питсння проведення і заявки спільної Олімпіади в 2022р. з Тузком не зміг вирішити.

  проФФесор хотів і в Одесу прилетіти - але відмовився від цієї ідеї. І справді, нащо йому той футбол був, якщо ні Тімофті, ні Філат на матч в Одесу не прилетіли...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • оце б нам неповідомили- ми б незнали

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Глубокая мысль. Надо запомнить, а лучше записать.

  0+ 0- 0
  +-
  игорь38
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров