Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові"
^

Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові"

340

Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові" - изображение 1Колишній генеральний кримчан допоки утримується від «задушевної розмови наостанок».

Юрію Михайловичу, розумію, що ви, мабуть, не в найкращому гуморі, та все ж мусимо поговорити — бодай для історії вашого колишнього клубу… Отож отримали пояснення, чому вас позбавили роботи?

— Ні. Відповідне рішення ухвалили на засіданні засновників СК «Таврія». То була постанова цих людей, які, оскільки є власниками приватного підприємства, не зобов’язані нічого пояснювати мені, працівникові… Якщо чесно, ми розсталися за обопільною згодою.

— А як ви самі оцінюєте період праці в головному клубі півострова? Ви ж прийшли туди три роки тому — 28 лютого 2010-го?

— Це був чудовий період мого життя, позначений тим, що трудився з насолодою в дуже хорошому колективі. Мені жаль розлучатись із ним. Повторюю: прожив прекрасні роки!

— Одначе, даруйте, хіба можна казати, що «все було в ажурі», коли саме впродовж зазначеного періоду «Таврія» стала розплідником скандалів? Ось, припустімо, чому ви так багато судів програли — Альт­ману, Селюку, Афолабі, ФІФА?

— (Після паузи). Давайте так: допоки клуб я ще не залишив, триває процес передачі справ наступнику, відтак наразі не можу бути аж надто відвертий. Пропоную зачекати зо два-три дні, а вже потім поговоримо. Тоді зможу пояснити все, відповісти на будь-які запитання… зокрема про вищезгадувані суди.

Гаразд… Тоді, ймовірно, можемо побесідувати про інше, наприклад, про те, хто ще, крім вас, іде з «Таврії»?

— Даруйте, проте це — також тема-табу… Безсумнівно, дехто з менеджерів піде із Сімферополя, всі колишні працівники точно не залишаться. Утім, хто саме… Усе буде так, як постановить Юрій Борисов. Він — керівник приватної організації, тож йому вирішувати, що та як чинити.

Давайте про керманича: генеральний директор держпідприємства «Укргазвидобування», як писали ЗМІ, став власником кримчан ще в грудні 2011 року. Хто він, якщо конкретно?

— Мені складно відповісти, бо я з цією людиною бачився двічі або тричі за життя. Ви самі правильно сказали: це — власник «Таврії», клубний засновник, отож у даній фразі, вважаю, висловлено все, що треба.

Рішення запросити на керівні ролі в СК Дмитра Селюка — справа його рук?

— Абсолютно правильно.

— Із вами такий поворот узгоджували?

— Не узгоджували — просто поставили перед фактом. Я взагалі все робив згідно з указівками Борисова.

— А справа зняття трансферної заборони ФІФА: хто над нею працював? І чи працював…

— Знову-таки — складно про це говорити. Не знаю всього достеменно. Мабуть, хтось-таки займався, проте… Ще раз наголошую, процес передачі моєї частки роботи в СК «Таврія» наразі не завершився, тому є моменти, які поки треба делікатно уникати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме