Match odds 502027
FootBoom ⚽ Общие новости Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові"
^

Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові"

578

Юрій Васюков: "Я ще не передав клуб наступникові" - изображение 1Колишній генеральний кримчан допоки утримується від «задушевної розмови наостанок».

Юрію Михайловичу, розумію, що ви, мабуть, не в найкращому гуморі, та все ж мусимо поговорити — бодай для історії вашого колишнього клубу… Отож отримали пояснення, чому вас позбавили роботи?

— Ні. Відповідне рішення ухвалили на засіданні засновників СК «Таврія». То була постанова цих людей, які, оскільки є власниками приватного підприємства, не зобов’язані нічого пояснювати мені, працівникові… Якщо чесно, ми розсталися за обопільною згодою.

— А як ви самі оцінюєте період праці в головному клубі півострова? Ви ж прийшли туди три роки тому — 28 лютого 2010-го?

— Це був чудовий період мого життя, позначений тим, що трудився з насолодою в дуже хорошому колективі. Мені жаль розлучатись із ним. Повторюю: прожив прекрасні роки!

— Одначе, даруйте, хіба можна казати, що «все було в ажурі», коли саме впродовж зазначеного періоду «Таврія» стала розплідником скандалів? Ось, припустімо, чому ви так багато судів програли — Альт­ману, Селюку, Афолабі, ФІФА?

— (Після паузи). Давайте так: допоки клуб я ще не залишив, триває процес передачі справ наступнику, відтак наразі не можу бути аж надто відвертий. Пропоную зачекати зо два-три дні, а вже потім поговоримо. Тоді зможу пояснити все, відповісти на будь-які запитання… зокрема про вищезгадувані суди.

Гаразд… Тоді, ймовірно, можемо побесідувати про інше, наприклад, про те, хто ще, крім вас, іде з «Таврії»?

— Даруйте, проте це — також тема-табу… Безсумнівно, дехто з менеджерів піде із Сімферополя, всі колишні працівники точно не залишаться. Утім, хто саме… Усе буде так, як постановить Юрій Борисов. Він — керівник приватної організації, тож йому вирішувати, що та як чинити.

Давайте про керманича: генеральний директор держпідприємства «Укргазвидобування», як писали ЗМІ, став власником кримчан ще в грудні 2011 року. Хто він, якщо конкретно?

— Мені складно відповісти, бо я з цією людиною бачився двічі або тричі за життя. Ви самі правильно сказали: це — власник «Таврії», клубний засновник, отож у даній фразі, вважаю, висловлено все, що треба.

Рішення запросити на керівні ролі в СК Дмитра Селюка — справа його рук?

— Абсолютно правильно.

— Із вами такий поворот узгоджували?

— Не узгоджували — просто поставили перед фактом. Я взагалі все робив згідно з указівками Борисова.

— А справа зняття трансферної заборони ФІФА: хто над нею працював? І чи працював…

— Знову-таки — складно про це говорити. Не знаю всього достеменно. Мабуть, хтось-таки займався, проте… Ще раз наголошую, процес передачі моєї частки роботи в СК «Таврія» наразі не завершився, тому є моменти, які поки треба делікатно уникати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения