FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Олег Саленко: "Погоджуся з Блохіним, гравцям не вистачає індивідуальної майстерності"
^

Олег Саленко: "Погоджуся з Блохіним, гравцям не вистачає індивідуальної майстерності"

474
Олег Саленко: "Погоджуся з Блохіним, гравцям не вистачає індивідуальної майстерності"
Фото - ru.uefa.com

Екс-гравець «Динамо» коментує матч киян із «Бордо»:

— Звісно, всі чекали від киян перемоги. Але гра у Франції продемонструвала, що напрям обрано правильно, проте необхідно ще багато працювати. Коли супротивник усім складом відходить до власного штрафного майданчика, треба більше грати флангами. Також слід поступово додавати швидкості, що відповідатиме збільшенню тиску на опонента. Над цим треба ще працювати.

Виліт із Ліги Європи, звісно, неприємний, бо ж «Бордо» було киянам по зубам, це не європейський гранд. Проте головним завданням «Динамо» цього сезону є здобуття права грати в Лізі чемпіонів. Тому процес побудови команди, пошуку нових поєднань та футболістів продовжиться. Треба виробити власний стиль. Визначитися зі стрижнем, створити добротні краї та проходити випробування командами чемпіонату України, які «Динамо», безперечно, під силу. Звісно, виліт, це — мінус. Але півроку на створення нової команди — плюс.

Із поєдинком дворічної давнини «Брага» — «Динамо» аналогії провести можна хіба за перебігом подій. Усе ж, «Брага» намагалася тримати м’яч і відвести гру бодай у центральну зону. А про «Бордо» всі вже знали, що ця команда «сідає», намагаючись використати ті нечисельні можливості, які вдається створити невеликою групою футболістів, які атакують. Другий тайм став у цьому плані показовим. Французи навіть середину поля не часто переходили. Тому вважаю, якби у лютому довелося би грати з умовною «Брагою», було б то трохи простіше, оскільки з’явився би додатковий простір. І вільними зонами легше користатися, це те, що «Динамо» вдається. «Бордо» ж цих самих зон не залишило взагалі. Й слід було робити акцент на дальніх ударах, прострілах та замиканнях. Тих компонентах, які створюють прямий тиск у штрафному майданчику суперника.

Погоджуся з Олегом Блохіним, який сказав, що гравцям не вистачає індивідуальної майстерності. Зокрема, тому, що мало використовували фланги: не було проходів, адже для цього треба опонента переграти. Якщо би знайшовся виконавець із поставленим ударом, то й створено було би більше завдяки загрозам здалеку. Тим більше, французький воротар часом демонстрував невпевнену гру. Адже моментів для пострілів було вдосталь. «Бордо» останні хвилин двадцять не вдавалося вилізти з власного штрафного майданчика, тож для обстрілу з більш дальніх дистанцій простору з’являлося вдосталь. Але на себе цю відповідальність футболісти не брали.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения