FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Іван Гецко: "До "Металіста" в Європі ставляться не так, як два роки тому"
^

Іван Гецко: "До "Металіста" в Європі ставляться не так, як два роки тому"

974
Іван Гецко: "До "Металіста" в Європі ставляться не так, як два роки тому"
Фото - sport-express.ua

Екс-футболіст «Металіста» коментує матч харків’ян із «Ньюкаслом»:

— Аналізуючи причини фіаско харків’ян у протистоянні з «Ньюкаслом», на мій погляд, слід виокремити кілька найголовніших факторів, що, власне, й призвели до такого невтішного підсумку.

По-перше, нині до «Металіста» в Європі ставляться не так, як два роки тому чи торік: простими словами, на недооцінку з боку «Ньюкасла» годі було й розраховувати. Як бачите, її не було. По-друге, ми звикли, що ставлення англійських команд до Ліги Європи, м’яко кажучи, прохолодне, але тренерський штаб «сорок» вирішив налаштуватися на «Металіст» максимально серйозно. З одного боку, це, звісно, добре, а ось із іншого…
По-третє, що би там казали, але відсутність практики офіційних матчів дається взнаки. Кажете, два місяці тренуються, велика кількість контрольних зустрічей? Слід все-таки розуміти, що рівень та ставлення спаринг-партнерів не можна порівнювати з опонентами за лігоєвропейською ареною. Ноги не біжать так, як бігтимуть за кілька місяців, голова не думає так, як може, коли футболіст набуває необхідних кондицій, перебуває в належному ігровому тонусі.

Деякі контрольні матчі не дають необхідної інформації, не можуть адекватно сприяти підготовці виконавців до офіційних поєдинків. Іноді спаринг-партнери передивляються новачків, іноді виставляють глибоких резервістів — це все, безперечно, нормальний процес для зборів, але умовному «Металісту» небажано тренуватися саме на таких командах. На жаль, нічого не поробиш. Така вже наша одвічна проблема, й якихось радикальних шляхів її вирішення я не бачу й, мабуть, ніхто не бачить.

Утім, усі ці фактори міг помножити на нуль четвертий підпункт. За нормальної реалізації моментів та ігрової дисципліни «Металіст» зумів би подолати англійців, але, як кажуть, маємо те, що маємо. Помилки, яких припустилися харків’яни, ганебні на цій стадії Ліги Європи.

На жаль, не залишилася непоміченою й втрата Тайсона. Цей футболіст був мотором колективу, його ігровим лідером: Тайсон і розганяв атаки, й іноді самотужки їх завершував. Коли він ловив кураж, розцвітала вся команда.

Безумовно, ранній виліт з Єврокубка однозначно піде на користь «Металісту» в боротьбі за лігочемпіонську зону в чемпіонаті. Зараз розмірковувати над тим, хто з невдах Ліги Європи зуміє тріумфувати в цій конкуренції, зарано, але очевидно одне: провал має піти на користь усій трійці вітчизняних клубів. На жаль, до стабільної та успішної боротьби на двох фронтах вони, принаймні наразі, не здатні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения