11-річні динамівці виграли латвійський турнір Tukums Cup

11-річні динамівці виграли латвійський турнір Tukums Cup

139
З перемогою на щорічному турнірі Tukums Cup, що проходив у Латвії, повернулася динамівська команда U-11.
Однойменне місто Тукумс, яке приймало змагання, розташоване в 65-ти кілометрах на захід від Риги.
За перше місце боролися дев'ять латвійських команд і одна київська - «Динамо». Всі вони були поділені на дві групи по п'ять команд у кожній. Грали футболісти два тайми по 15 хвилин за схемою сім польових гравців плюс воротар. У своїй підгрупі підопічні Євгена Ястребинського посіли перше місце, і у фіналі зустрілися з господарями турніру, впевнено обігравши їх з рахунком 3:1.
Детальніше про виступ своїх підопічних розповів їхній тренер Євген Ястребинський:
- У нашій підгрупі були команди з Лієпаї, Риги, Добеле і ще одного міста. Ми були єдиними іноземцями на місцевому турнірі, але нас дуже тепло зустріли, прийняли і підтримували протягом усього турніру. В цілому, змагання вийшли для нас досить продуктивними. За регламентом команда, яка посіла перше місце в одній групі, грала з лідером другої, друге місце - з другим і так далі.
У всіх своїх чотирьох матчах ми перемогли, а у фіналі зустрілися з командою міста Тукумс, і також виявилися сильнішими. Ще зазначу, що по приїзду ми провели товариську зустріч з місцевою командою, обмінялися сувенірами. А потім вийшло так, що зустрілися з ними і в фіналі. У перший день самого турніру ми провели два матчі, у другий - ще два в групі і один фінальний.
За підсумками турніру динамівці отримали індивідуальні нагороди. Кращим нападником став Валентин Овчарук, а кращим гравцем всього турніру був визнаний Максим Базілєєв.
Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров