Відбулося засідання Виконкому ФФУ
^

Відбулося засідання Виконкому ФФУ

422
Відбулося засідання Виконкому ФФУ
Фото - ffu.org.ua

26 лютого у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

Засідання розпочалося зі звіту аудиторської компанії "ПрайсуотерхаусКуперс" щодо розробки проекту з оптимізації діючої організаційної структури ФФУ та пропозицій для її вдосконалення.

Члени Виконкому ФФУ одноголосно прийняли рішення щодо подання заявки від України на участь у проведенні чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

На порядку денному також розглядалися питання затвердження Положення, Штатного розкладу і Структури бюджету постійного комітету ФФУ, введення до складу Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів технічного директора федерації Валерія Шамардіна та фінансового директора Наталії Волуйко, а також затвердження списку делегатів для проведення весняної частини змагань з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Крім того, Виконком ФФУ затвердив зміни до Регламенту зі статусу і трансферу футболістів щодо компенсацій тренерам дитячо-юнацьких футбольних закладів, Регламент ХII Міжнародного юнацького турніру пам’яті Віктора Баннікова, а також Регламент чемпіонату і розіграшу Кубку України з футболу серед аматорських команд на 2013 рік.

Перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко доповів про ситуацію в Одеській області, де водночас функціонували дві федерації. Після цього члени Виконкому прийняли рішення визнати місцеву федерацію під керівництвом Петра Чілібі єдино легітимною.

Наприкінці засідання було затверджено новий статут Дитячо-юнацької футбольної ліги України, а також прийняте рішення щодо зміни у Регламенті атестації клубів Прем’єр-ліги. Тепер представникам елітного дивізіону необхідно буде отримувати атестати для дозволу приймати участь як у внутрішніх, так і у міжнародних змаганнях.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме