Через три тижні колонада стадіону "Динамо" буде відновлена (+ фото)

Через три тижні колонада стадіону "Динамо" буде відновлена (+ фото)

348
Через три тижні колонада стадіону "Динамо" буде відновлена (+ фото) - изображение 1Масові акції протесту на вулиці Грушевського завершилися. З весняним теплом знаходить нове життя.

Повертається до колишнього вигляду і територія перед стадіоном «Динамо» ім.Валерія Лобановського. Про хід ремонтних робіт, що почалися в перших числах березня, розповів директор стадіону Юрій Піхтовников:

– 6 та 7 березня спільно з активістами було проведено прибирання сміття та залишків барикад безпосередньо біля колонади. 10 березня приступили до робіт з відновлення колонади. Затверджений дизайн-проект практично повністю відповідає її попередньому зовнішньому вигляду. Щодня працюють близько 10-15 людей. Насамперед очистили колонаду і внутрішні приміщення від гару, кіптяви та інших нашарувань. Цей етап зараз підходить до завершення. Потім закриємо шви і тріщини, усунемо обвали.

Через три тижні колонада стадіону "Динамо" буде відновлена (+ фото) - изображение 2

Наступним етапом стане відновлення підлог, стін, дверей та вікон, створення місць для роботи чотирьох касирів. Крім цього відновимо покрівлю, встановимо нові водостоки. Фінальним етапом стане фарбування колонади, щоб вона набула красивого та знайомого кожному уболівальнику вигляду. Паралельно з описаними вище роботами рекламний відділ клубу займається виготовленням логотипу, портрета, вивісок. Дизайнерські проекти вже затверджені.

– Колонада вимагає тільки зовнішнього ремонту, або відбулися конструктивні зміни?

– У лівій частині колонади стався зсув, потрібно зміцнити фундамент. Права частина сильно обгоріла, обвалилися конструкції та перегородки. Їх будуть відновлювати.

– Яка доля пошкоджених під час акцій протесту турнікетів ?

– Зараз цим питанням займаються фахівці з Харкова, які брали безпосередню участь у їх встановленні. Через 10 днів вони зроблять висновок – чи можливе відновлення турнікетів, або доведеться встановлювати нові.

– Коли колонада буде повністю відновлена ?

– Якщо всі роботи продовжаться вестися згідно з планом, нам потрібні ще три тижні. Також доведеться замінити гранітний майданчик під колонадою і сходинки. Вони побиті на 70% і відновленню не підлягають.

– Яка доля розібраної на барикади огорожі стадіону?

– Вона вже замовлена ​​й оплачена, зараз виготовляється. Огорожа буде з новим дизайном, на ній в середині з'явиться ромб з буквою «Д». Від лайтбоксів відмовилися, вирішили, що без них красивіше.

Через три тижні колонада стадіону "Динамо" буде відновлена (+ фото) - изображение 3

– Після колонади почнеться відновлення всієї площі перед стадіоном та пам'ятника Валерію Лобановському?

– Тут не все залежить від нас. На площі зараз барикади, ми тільки попросили їх трохи посунути, щоб для проведення ремонту техніка могла під'їхати до колонади, були встановлені ліси. Проблема у тому, що більша частина барикад залишається, тільки коли їх розберуть, клуб зможе приступити до подальших робіт.

– Місяцем раніше деякі політики обіцяли допомогу у відновленні площі. Справами це якось підкріплюється?

– Можу сказати, що всі нинішні роботи ведуться виключно силами і засобами ФК «Динамо» (Київ).

– Питання, яке найбільше цікавить уболівальників – коли на стадіон повернеться футбол?

– У нас все готово до проведення матчів – поле, трибуни, вся необхідна інфраструктура. Але вільному проходу глядачів на стадіон заважають барикади. Будемо сподіватися, скоро ця проблема вирішиться. Кияни дуже полюбляють футбол, а проведення матчів у центрі міста стане ознакою його повернення до спокійного життя.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • респект!!!

    0+ 0- 0
    +-
    Toyota
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров