Ігор Дедишин: "Арена Львів" стоїть на межі існування"

Ігор Дедишин: "Арена Львів" стоїть на межі існування"

166
Ігор Дедишин: "Арена Львів" стоїть на межі існування"
Фото - stadiums.at.ua

Сьогодні, 24 січня, у Львові відбулась нарада щодо функціонування стадіону «Арена Львів», в якій взяли участь віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, голова ЛОДА Михайло Костюк, мер Львова Андрій Садовий, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин.

Основним підсумком зустрічі є рішення про створення робочої групи з представників області, міста, ФК «Карпати», стадіону «Арена Львів», яка у найкоротший термін запропонує план дій щодо можливості виступу «Карпат» на новому стадіоні. Робочу групу буде створено під головуванням губернатора Львівщини, що засвідчить відповідне розпорядження.

Під час наради генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин укотре засвідчив конструктивну позицію клубу у питанні можливого виступу команди на «Арені Львів»:

- На будівництво стадіону було витрачено чимало коштів, «Арена Львів» є комфортабельним, сучасним стадіоном. Однак нині, за відсутності фінансування стадіон перетворюється на примару, він фактично стоїть на межі існування. Звісно, в інтересах усіх сторін, і насамперед вболівальників цього допустити не можна. Водночас цілком раціональними є обставини, що наразі не дозволяють «Карпатам» переїхати на новий стадіон. Насамперед це бюджет клубу, що затверджений з таким розрахунком, що команда гратиме на «Україні», а також зобов’язання перед містом щодо утримання цього стадіону. Наразі ми маємо позитивне сальдо, яке при переїзді на нову арену різко скоротиться. За нашими підрахунками навіть за умови наповнення «Арені Львів» 25.000 глядачами під час матчів «Карпат» клуб потребуватиме 10-12 млн. грн. дотацій щороку, тож ці додаткові кошти клубу необхідно буде залучити. Звідки? Саме з метою пошуку цього джерела надходжень влада найближчим часом запропонує клубу компенсаційний механізм, що дозволив би покривати цю різницю. Наголошу – ми не вимагаємо жодних коштів, зрештою, це і неправильно з точки зору бізнес-процесів, ми лише хочемо отримати можливості заробляти завдяки переданим активам. І першим кроком у цьому напрямку, на наше тверде переконання, повинна стати передача цілісно-майнового комплексу «Україна» та прилеглих земельних ділянок ФК «Карпати», що міська влада обіцяла зробити ще у 2008 році, – наголосив Ігор Михайлович.

Тарас Павлів, голова ГО «Завжди вірні», що об’єднує уболівальників «Карпат», також брав участь у робочій зустрічі:

- У нас абсолютно чітка позиція щодо «Арени Львів» – «Карпати» виступатимуть на цьому стадіоні лише за таких умов, які б не йшли врозріз з інтересами клубу, в даному випадку економічними. Ми цілком свідомі того, що нова арена – це потужний поштовх для розвитку клубу, однак насамперед потрібно виходити з фінансових можливостей. Якщо влада піде назустріч «Карпатам» і виконає свої обіцянки, не сумніваюсь, що команда виступатиме на «Арені Львів». Якщо ж ні, «Карпати» продовжать грати на «Україні», інших компромісів ми не бачимо.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:1
 • карпаты видать решили пойти по пути динамо, хотят шоб им за бесплатно отдали стадион. хаха, какой угодно другой львовской команде, но только не карпатам, а то получится как в прошлый раз, оно не фартовое мы на нем играть не будем.

  0+ 0- 0
  +-
  santana
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров