Главная Украинские Общие новости ФФУ та ОУН підготують спільне звернення до ФАРЄ
^

ФФУ та ОУН підготують спільне звернення до ФАРЄ

370
ФФУ та ОУН підготують спільне звернення до ФАРЄ
Фото - ffu.org.ua

Федерація футболу України та Організація Українських Націоналістів підготують спільне звернення до ФАРЄ з проханням виключити символіку національно-визвольного руху та постатей лідерів ОУН Степана Бандери та Романа Шухевича зі списку дискримінаційних символів. Про це стало відомо в ході зустрічі Голови ОУН(б) Стефана Романіва та голови МНК Сергія Кузана з віце-президентом ФФУ Сергієм Стороженко, що відбулася у Києві.

Стороженко зазначив, що представники ФФУ не задоволені рішенням ФАРЄ включити червоно-чорний прапор та постатей Шухевича й Бандери до переліку дискримінаційних.

«Ми не згодні з рішенням ФАРЄ та підтримаємо ініціативу громадськості, яка зреагувала на цю проблему. Ми вдячні за те, що громадськість постала на захист українського футболу», - сказав віце-президент ФФУ.

Стороженко також підтримав пропозицію Стефана Романіва, який запропонував підготувати спільне звернення від громадськості та ФФУ щодо виключення з моніторингу ФАРЕ осіб і символів, які на правовому рівні не визнані як нацистські чи дискримінаційні (окрім символів ОУН та її чільних діячів в моніторинг ФАРЄ також потрапив геральдичний символ «Галицький лев»).

Оцените
Поделитесь
Источник: mnk.org.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме