У Києві стартував SENI CUP-2013

У Києві стартував SENI CUP-2013

212
У Києві стартував SENI CUP-2013
Фото - ffu.org.ua

У четвер, 23 травня, у Києві на базі олімпійської підготовки «Святошин» відбулось відкриття IX турніру SENI CUP серед вихованців психоневрологічних будинків-інтернатів України, який організований ТОВ «Белла-Трейд» за сприяння Міністерства соціальної політики України, Федерації футболу України та Асоціації інвалідів футболу.

Перед офіційним відкриттям турніру була проведена прес-конференція за участю генерального директора ТОВ «Белла-Трейд» Даміана Колати, заступника директора департаменту соціальних послуг Мінсоцполітики Ірини Кисляк, першого Секретаря Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям від Посольства Республіки Польща Міхала Фаленчіка, менеджеру програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталії Стецько, голови Асоціації футболу інвалідів України та заступника голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Бориса Воскресенського та інших організаторів, партнерів та спонсорів SENI CUP.

«Це хороша можливість для молоді проявити себе у футболі, повірити у власні сили. Вважаю, що турнір послужить прикладом для розвитку благодійності в Україні», - висловив свою думку генеральний директор ТОВ «Белла-Трейд» Даміан Колата.

«Ми раді тому, що вже сьомий рік фонд «Розвиток України» і ФК «Шахтар» у рамках своєї програми корпоративно-соціальної відповідальності, спрямованої на залучення в соціальне життя людей з особливими потребами, беруть участь у проведенні цього турніру. Його важливість неможливо переоцінити, тому що люди, граючи у футбол, проходять стадії соціалізації та адаптації до суспільства.

Як і у минулі роки, наш фонд забезпечив усіх учасників спортивним екіпіруванням та фірмовими м’ячами. Переможці турніру отримають можливість відвідати стадіон ФК «Шахтар» «Донбас-Арену» та поспілкуватися з одним з гравців команди. Ми готові і надалі підтримувати організацію цього турніру. Сподіваємося, його учасники зможуть продемонструвати усі свої найкращі якості. Крім того, для них це − можливість бути частиною суспільства», - мовила під час прес-конференції менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталія Стецько.

«Федерація футболу України вже багато років приділяє увагу футболу серед інвалідів і турніру SENI CUP, зокрема. Від імені президента ФФУ Анатолія Конькова передаю вітання усім учасникам змагань. ФФУ пишається тим, що щорічно підтримує організацію та проведення турніру для людей з обмеженими можливостями. Бажаю усім його учасникам міцного здоров’я, повноцінного та порядного життя», - сказав на відкритті заходу голова Асоціації футболу інвалідів України Борис Воскресенський.

У змаганнях, які проходитимуть з 23 по 24 травня у Києві, беруть участь 12 команд з усіх регіонів України. Переможець турніру та команда, яку обере організатор Міжнародної Ліги SENI CUP, будуть запрошені на фінал турніру у Торунь (Польща), який відбудеться 3-5 липня 2013 року.

У Києві стартував SENI CUP-2013 - изображение 1

У Києві стартував SENI CUP-2013 - изображение 2

У Києві стартував SENI CUP-2013 - изображение 3

У Києві стартував SENI CUP-2013 - изображение 4

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров