Андрій Гусін: "Треба вигравати усі матчі, тоді проблем не буде"

Андрій Гусін: "Треба вигравати усі матчі, тоді проблем не буде"

123
Андрій Гусін: "Треба вигравати усі матчі, тоді проблем не буде"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Збірна України покращила свої шанси на здобуття путівки на Чемпіонату світу 2014 року. "Синьо-жовті" обіграли у гостях із рахунком 3:1 поляків. Цю перемогу в інтерв’ю "Футболу 24" прокоментував екс-футболіст національної збірної України Андрій Гусін.

- Андрію Леонідовичу, задоволення від учорашнього матчу отримали?

- Так, безперечно. Гра українців мені дуже сподобалася. В наших футболістів була хороша самовіддача. З такою самовіддачею можна будь-яку команду перемагати. Показали характер, високий рівень реалізації гольових моментів. Єдине, не сподобалося, що дозволяли супернику пробивати в своєму штрафному або біля нього.

- Як колишній центральний захисник, як можете пояснити те, що у першому таймі наша оборона нагадувала "прохідний двір"?

- Можливо, не розібралися, тиснули трибуни. Треба бути уважнішим, тоді і проблем буде менше. В чому конкретно причина, сказати не можу. Можливо хвилювалися, а може і два швидких голи розслабили хлопців.

- Зізнайтеся, така гра збірної України для вас була несподіваною?

- Вони вже так грали у товариському матчі. Тому не можу сказати, що це було несподіваним. Відзначу ще раз, що гра сподобалася. Сподобалося, як перекривали суперників, пресингували на чужій половині поля, швидко переходили із захисту в атаку.

- Що змінилося в грі збірної із приходом на пост головного тренера Михайла Фоменка?

- Те, що і говорив – швидкий перехід із оборони в атаку та бажання при втраті м’яча швидко його відібрати на чужій половині поля.

- Як оціните шанси "синьо-жовтих" вийти на чемпіонат світу?

- Хороші в нас шанси, треба вигравати усі матчі, тоді проблем не буде.

- Тож, учорашній матч суттєво додав оптимізму?

- Так, додав. Але не забувайте, що молдавани уже забирали в нас очки. Тим паче, що остання поразка від Чорногорії їх розізлить. В українців уже не має права на осічку. Головне, щоби оптимізм від позитивного результату не розслабив нашу збірну. Якщо вони і далі гратимуть з такою самовіддачею і бажанням, то неодмінно переможуть в наступній грі.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров