Євгену Назарову – 41!

Євгену Назарову – 41!

95
Євгену Назарову – 41!

Сьогодні, 23-го січня, виповнюється 41 рік з дня народження колишнього крайнього півзахисника «Карпат» Євгена Назарова, який зробив вагомий внесок у завоювання «зелено-білими» бронзових медалей чемпіонату України в сезоні 1997/1998.

Однозначно можна стверджувати, що вихованець харківського футболу Євген Назаров у другій половині 90-их років минулого століття був одним з найкращих крайніх півзахисників «Карпат». Приїхавши до Львова, він дуже швидко став одним з лідерів команди і без нього було важко собі уявити склад «зелено-білих». Євген завжди вів боротьбу за м’яч по всьому полю і з повною самовіддачею боровся до самого фінального свистка, незважаючи на рахунок на табло. Тому його внесок у «бронзу» сезону 1997/1998 важко переоцінити.

Назаров (зріст – 178 см, вага – 78 кг) не відзначався високою результативністю, але його голи були завжди дуже важливими. А один з них приніс сенсаційну перемогу у Києві над «Динамо». Причому єдиний м’яч у грі, яка всі 90 хвилин супроводжувалася проливним дощем, Євген забив на 1-ій хвилині зустрічі. Та все ж найбільш цінними у його діях були стрімкі флангові проходи з подальшими націленими передачами, після яких карпатівці забили не один десяток голів.

А поза футбольним полем Євген Назаров відзначався скромністю і часто навіть соромився, коли мова заходила саме про нього, або коли його просили дати інтерв’ю журналісти чи автограф вболівальники. Для Євгена завжди на першому місці була команда, заради успіхів якої він був готовий на все.

Від усього серця бажає йому міцного здоров’я, родинного щастя, матеріального достатку та усіляких гараздів.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров