Ветерани "Карпат" їдуть на благодійний турнір

Ветерани "Карпат" їдуть на благодійний турнір

222
Ветерани "Карпат" їдуть на благодійний турнір
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

Ветерани «Карпат» різних поколінь візьмуть участь у благодійному турнірі, що відбудеться в неділю, в Радехові. Основна мета заходу – збір коштів на лікування 20-річної радехівчанки Василини Моравецької (на фото), яка зараз перебуває у варшавському інституті гематології. Орієнтовна вартість її лікування складає майже 200 тисяч доларів. Діагноз дівчини – еритропоетична порфірія. В Україні ця хвороба не лікується, тож батьки відвезли її на лікування в Польщу.

Ветерани "Карпат" їдуть на благодійний турнір - изображение 1

Окрім ветеранів «Карпат» участь в турнірі візьмуть досвідчені футболісти з Радехова, Горохова, Лопатина, а також з сіл Яструбичі, Павлів, Сабанків, Тетевчиці та Оглядів. За «зелено-білих» виступатимуть Богдан Стронціцький, Габор Вайда, Володимир Вільчинський, Олександр Чижевський, Анатолій Цибрій, Анатолій Саулевич та багато інших відомих виконавців. А керуватиме їхніми діями один з найкращих футболістів «Карпат» за всю історію Ростислав Поточняк.

Збір коштів на лікування Василини Моравецької буде проводитися і в рамках аукціону, на який організатори виставлять як футбольні лоти так і спортивні, зокрема, боксерські рукавиці з автографом братів Кличків. Допомогти дівчині зможе кожен присутній.

Окрім футбольних матчів організатори проведуть і Суперкубок району з волейболу. Спортивний турнір розпочнеться в Радехові, на стадіоні «Колос» о 10:30.

Реквізити:

Рахунок: № 29240258611006 у ПАТ КБ «Надра» МФО 380764 ЄДРПОУ 20025456.
Призначення платежу: благодійний внесок. Поповнення поточного (карткового) рахунку № 80933685, Моравецька Василина Василівна.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров