День масового футболу УЄФА: байдужих не було

День масового футболу УЄФА: байдужих не було

121
День масового футболу УЄФА: байдужих не було
Фото - ffu.org.ua

Четвертий рік поспіль УЄФА проводить День масового футболу і це свято вже стало традиційним у Європі, в тому числі і в Україні.

День масового футболу УЄФА в Україні популяризує футбол серед широких верств населення, а особливо серед молоді. До участі у спортивних заходах, окрім учнів дитячо-юнацьких та освітніх шкіл, залучаються ветерани футболу, гравці та тренери футбольних клубів. У всіх куточках нашої держави проходять турніри серед хлопчиків та дівчат, товариські зустрічі між командами викладачів, батьків та дітей, зустрічі з ветеранами футболу, футбольні конкурси та показові фрагменти уроків футболу.

У Києві, на території Технічного центру Федерації футболу України, також відбулося святкування Дня масового футболу УЄФА. Численні глядачі, які зібралися на трибунах НТК ім. В. Баннікова, стали свідками баталій між дитячими командами міста Києва, матчами дівочих команд та команд людей з обмеженими можливостями, а також зустрічі між командами спортивних журналістів України та працівників Федерації футболу України.

Присутні на святі виконавчий директор ФФУ Максим Бондарев, перший заступник міністра молоді і спорту Сергій Глущенко, керівник служби президента НОК Юрій Тамм і заступник директора Департаменту освіти та науки, молоді і спорту КМДА Володимир Вовк привітали учасників та гостей заходу та побажали їм і надалі вести здоровий спосіб життя і займатися футболом.

Змагання розпочалися о десятій годині ранку. На великому і малому майданчиках зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова в боротьбу вступили близько двадцяти дитячих команд 2001, 2002, 2003 та 2004 років народження. Не дивлячись на доволі спекотну погоду, дітлахи демонстрували подекуди цікавий футбол, який особливо подобався їхнім батькам. Вони відчайдушно підтримували юних футболістів, тому чути їх було далеко за межами спортивного комплексу.

Між матчами за участю дітей відбулася зустріч між командами інвалідів з наслідками ДЦП та ампутантів. Ці хлопці заслуговують на окремі слова пошани за їхню мужність і любов до гри. В цей же час на сусідньому майданчику сильніших виявляли дівочі команди.

А центральним матчем дня став поєдинок між командами журналістів та співробітників ФФУ. В першому таймі глядачі голів не побачили, а у другій половині працівники Федерації футболу забили 4 м’ячі у ворота «акул пера», натомість пропустивши лише один гол. Відзначимо, що тренував команду ФФУ прославлений в минулому гравець київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Трошкін.

В кінці свята усі учасники Дня масового футболу УЄФА отримали дипломи та сувеніри від ФФУ та УЄФА.

Хочеться зазначити, що подібні святкові урочистості проходили 19 травня у всіх регіонах України, від Чернігова до Севастополя, від Львова до Луганська. А головними організаторами цього руху являються обласні та міські федерації футболу.

День масового футболу УЄФА: байдужих не було - изображение 1

День масового футболу УЄФА: байдужих не було - изображение 2

День масового футболу УЄФА: байдужих не було - изображение 3

День масового футболу УЄФА: байдужих не було - изображение 4

День масового футболу УЄФА: байдужих не було - изображение 5

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров