Анатолій Коньков: "Клуби мають керуватися існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ"

Анатолій Коньков: "Клуби мають керуватися існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ"

64
Анатолій Коньков: "Клуби мають керуватися існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

У п'ятницю, 21 березня, президент Федерації футболу України Анатолій Коньков провів бесіду з президентом республіканської Федерації футболу Криму Миколою Гостєвим і членом виконкому ФФУ, президентом ФК «Севастополь», Олександром Красільніковим.

Під час розмови президент ФФУ висловив своє ставлення до ситуації, яка склалася навколо АР Крим, зробив акцент на тому, що Федерація знаходиться поза політикою і попросив футбольних функціонерів керуватися виключно існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ. Анатолій Коньков закликав до того, щоб вирішенням усіх конфліктних питань у регіоні займалися виключно політики.

За словами Анатолія Конькова, необхідно бути вкрай уважними у прийнятті футбольних рішень, оскільки у такий непростий час для України діють провокатори, які цілеспрямовано загострюють ситуацію навколо футболу. Глава ФФУ підкреслив, що футбол сьогодні як ніколи має об'єднувати людей з усіх регіонів нашої держави.

У свою чергу, Олександр Красільніков зазначив, що ФК «Севастополь» продовжує свої виступи у розіграші української Прем'єр-ліги. Він запевнив, що докладе усіх зусиль, щоб клуб успішно завершив другу частину чемпіонату України у сезоні 2013/2014, і, як президент клубу, буде керуватися виключно діючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Ні про що. Не стало ПРоФФесора - нема кому рішення прийняти.

  Тепер я розумію Булатова, стосовно його непрямої месаги про необхідність зміни Конькова і загалом всього керівництва ФФУ.

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Керуватися мають ФІФА нормами існуючими Клуби УЄФА та ФФУ.

  0+ 0- 0
  +-
  nataniel
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров