Анатолій Коньков зустрівся з Йозефом Блаттером

Анатолій Коньков зустрівся з Йозефом Блаттером

109
Анатолій Коньков зустрівся з Йозефом Блаттером
Фото - rfs.ru

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков побував з робочим візитом у Санкт-Петербурзі, де провів ряд важливих зустрічей. Зокрема, Анатолій Дмитрович мав особисту розмову з президентом ФІФА Йозефом Блаттером, під час якої вони обговорили ряд стратегічних питань з розвитку футболу та останні ініціативи Міжнародної федерації футболу.

Анатолій Коньков зустрівся з Йозефом Блаттером - изображение 1

Анатолій Коньков також взяв участь у пленарному засіданні керівників національних футбольних асоціацій, яке пройшло під головуванням Блаттера та президента Російського футбольного союзу Ніколая Толстих.

- Зустріч з паном Блаттером була не довготривалою, але дуже плідною, - прокоментував прес-службі ФФУ перемовини з президентом ФІФА Анатолій Дмитрович. − Наші пропозиції зацікавили керівника Міжнародної федерації. Більш детально продовжити розмову пан Блаттер запропонував у штаб-квартирі ФІФА. Думаю, що найближчим часом ми обговоримо подробиці візиту.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Наші пропозиції зацікавили керівника Міжнародної федерації. -------невже Чемпіонат світу в Україні-----------браво містер Коньков-----щасливо і тверезо вертайтеся-----

    0+ 0- 0
    +-
    BILL132
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров