FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Привітання Григорія Суркіса XV Конгресу ФФУ
^

Привітання Григорія Суркіса XV Конгресу ФФУ

963
Привітання Григорія Суркіса XV Конгресу ФФУ
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Шановні делегати, шановна громадо!


Я щиро вдячний керівництву федерації футболу за запрошення на представницький форум. Але робота в оргкомітеті клубного чемпіонату світу ФІФА, що відбувається нині в Марокко,

на жаль, змушує мене бути відсутнім у цій велелюдній залі. Тим не менше, користуючись нагодою, вітаю футбольний актив країни із проведенням чергового Конгресу ФФУ!

Перш ніж високе зібрання розпочне ґрунтовне і детальне підведення підсумків діяльності керівного органу вітчизняного футболу за останні 15 місяців, з вашого дозволу я заочно зроблю невеличку преамбулу до цієї багатогранної теми.

Насамперед, як почесний президент Федерації та віце-президент УЄФА, хотів би висловити щиру подяку усім, хто в цей надзвичайно складний час, незважаючи на глибоку економічну кризу, докладає зусиль задля розвитку нашої улюбленої гри. Гравцям та тренерам, менеджерам та меценатам, експертам та журналістам. Завдячуючи цим самовідданим людям, футбол продовжує свою неосяжну гуманітарну місію, об’єднуючи мільйони уболівальників у різних куточках земної кулі.

Результати найкращих вітчизняних команд на міжнародній арені засвідчують, що Україна посідає чільне місце серед провідних держав європейського континенту. А виступи національної збірної у відбіркових матчах чемпіонату світу 2014 року взагалі доводять, що наш футбол накопичує величезний потенціал. Із часом він обов’язково нагадає про себе видатними успіхами.

Усі ми бачили, якою міцною ходою гравці та тренери національної збірної крокували до мети, яка ще рік тому здавалася недосяжною. На мій погляд, така упевнена в собі, зцементована амбіційним колективним прагненням команда повною мірою заслуговувала на здобуття путівки до Бразилії.

І навіть за умов жорсткої конкуренції, переживши болісну поразку від Франції, ми з вами вкотре пересвідчилися, що українська школа футболу має величезні резерви – нам треба лише дбайливо та розсудливо використовувати безцінне надбання.

У цьому плані важко переоцінити призначення керманичем національної збірної Михайла Фоменка, котрий спромігся на власному прикладі переконати футбольне співтовариство у тому, що є пророки у своїй Вітчизні. Низький йому уклін за цей патріотичний вчинок.

На жаль, цього не можна сказати про деяких уболівальників жовто-синьої дружини, неадекватна поведінка котрих зовсім не сприяла головній команді країні на етапі вирішальних домашніх поєдинків ЧС-2014. Адже наша збірна мала проводити їх за порожніх трибун. І лише дивом вдалося відтермінувати санкції ФІФА на такий принциповий матч з поляками у Харкові, та гру плей-офф із французами в Києві.

Шановні делегати Конгресу! Не сумніваюся у тому, що наша спільнота всебічно поділяє і одностайно підтримує рух ФІФА та УЄФА на подолання найгостріших футбольних хвороб сьогодення, а саме – будь-яких проявів дискримінації на стадіонах та договірних матчів.

Нехай жодна з вітчизняних команд не отримає у новому році недобру звістку про те, що матч чи низку ігор доведеться провести без глядачів. Мене особисто такі новини обурюють. Хіба справжній український уболівальник заслуговує на репутацію расиста чи варвара? Але ж, будьмо відверті, має рацію і світове співтовариство, сигналізуючи нам про небезпеку ігнорування проявів нетерпимості – тим більше, коли ці ганебні явища неодноразово повторюються!

Тому нам потрібно із усією відповідальністю поставитися до профілактики протизаконних дій на футбольних трибунах, які дозволяють собі деякі несвідомі громадяни. В іншому випадку ФФУ доведеться відкривати постійне представництво, власне адвокатське бюро при дисциплінарних та апелляційних департаментах міжнародних інституцій.

Нові виклики та проблеми, що постали нині перед нашим футболом, дійсно важливі та актуальні. Проте вони не виглядають занадто складними та неподоланними для такого професіонального колективу однодумців. Треба лише наполегливо працювати, не цураючись, у тому числі, знань та досвіду інших країн-членів ФІФА та УЄФА.

Зі свого боку хочу запевнити вас, що і надалі, залишаючись почесним головою ФФУ, буду завжди тримати руку на пульсі футбольного життя України. У який куточок Старого Світу не закинули б вашого покірного слугу службові справи, серцем я завжди залишаюся під дахом цього Будинку. І в будь-який день і час, коли виникає така потреба, я готовий прийти на допомогу вітчизняному футболу.

Спасибі за довіру!

Нових успіхів у новому році!

Григорій Суркіс

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: pressing.net.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения