Мирон Маркевич: "Я із самого початку говорив, що об’єднаний чемпіонат це нонсенс"

Мирон Маркевич: "Я із самого початку говорив, що об’єднаний чемпіонат це нонсенс"

107

Відомий український фахівець Мирон Маркевич розповів на прес-конференції у Львові про своє ставлення щодо звернення про виключенні збірної Росії із складу учасників ЧС-2014, праві проводити Росією чемпіонат світу 2018 року та про своє ставлення до об’єднаного чемпіонату.

Футболісти тут ні причому, вони повинні брати участь у Чемпіонаті світу. Тому, що вони завоювали це право і я впевнений, що далеко не всі в Росії розділяють політику Путіна, це однозначно. У мене багато знайомих серед футбольних діячів Росії і, повірте, там дуже далеко не однозначна позиція.

Те, що стосується «забрати чемпіонат» (ЧС з футболу у 2018 році), я десь згідний. Треба якось відреагувати на ту політику. Але чемпіонат, наскільки я знаю, буде через кілька років. І в самій Росії все ще може змінитися.

Я із самого початку говорив, що це нонсенс об’єднаний чемпіонат і всіляко воював проти нього. Пізніше, нажаль нас, і ви то бачите потихеньку почали розвалювати – наш чемпіонат. Нажаль зникають команди. Але після тих подій, що стались зараз вже нема про, що говорити. Напевно вже й ніколи не будемо.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров