"Троєщина" - переможець "Кубку ЮНІСЕФ"

"Троєщина" - переможець "Кубку ЮНІСЕФ"

112
"Троєщина" - переможець "Кубку ЮНІСЕФ"
Фото - ffu.org.ua

У понеділок, 20 травня, у Києві на стадіоні навчально-тренувального комплексу Федерації футболу України імені Віктора Баннікова відбувся всеукраїнський футбольний турнір «Кубок ЮНІСЕФ» для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У «Кубку ЮНІСЕФ» взяли участь 11 команд з усіх куточків України: «Карітас» (Броди), «Дорога до дому» (Одеса), «Анастасіс» (Херсон), «Мрія» (Київ), «Арія» (Одеса), «Нове Століття» (Миколаїв), «Мрія» (Львів), «Інтернат» (Миколаїв), «Зелений гай» (Харків), «Карітас» (Коломия), «Троещина» (Київ). До півфіналу дісталися київські «Троєщина» та «Мрія», одеська «Арія» та миколаївський «Інтернат».

У першому півфіналі «Троєщина» перемогла «Арію» з рахунком 2:1, а у другому матчі «Інтернат» з мінімальним рахунком - 1:0 - здолав опір «Мрії». У фіналі перемогу з рахунком 1:0 над «Інтернатом» здобула «Троєщина», яка і стала цьогорічним чемпіоном «Кубку ЮНІСЕФ».

Серед почесних гостей турніру були віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Федерації футболу України Анатолій Коньков та голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський.

Після завершення «Кубку ЮНІСЕФ» Анатолій Коньков привітав переможців і запевнив, що Федерація футболу України буде сприяти проведенню цього турніру у майбутньому. «Сподіваюсь, цей турнір буде щорічним, таким же барвистим, як сьогодні, з напругою у кожному матчі. Нещодавно я зустрічався з Президентом України Віктором Януковичем. Ми обговорювали з ним проблеми дитячого та масового футболу в Україні. Будемо робити все, щоб такі змагання проводилися якомога частіше», - відзначив Анатолій Дмитрович.

"Троєщина" - переможець "Кубку ЮНІСЕФ" - изображение 1

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров