Представник УЄФА: "Учасники Чемпіонату СНД залишаться без єврокубків"

Представник УЄФА: "Учасники Чемпіонату СНД залишаться без єврокубків"

97
Представник УЄФА: "Учасники Чемпіонату СНД залишаться без єврокубків"

У разі створення футбольного чемпіонату СНД його клуби-учасники будуть позбавлені можливості виступати у Лізі чемпіонів і Лізі Європи УЄФА.

Таку думку в словацькій газеті "Hospodаrske noviny" висловив член виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Штефан Лаурінец.

- Якщо з'явиться проект (створення футбольного чемпіонату СНД. - Ред.) як якесь суперпідприємництво і без згоди УЄФА, для всіх його учасників це стало би кінцем участі у європейськиї кубках, - сказав функціонер УЄФА.

- Я входжу до робочої групи, яка обговорює ці питання. Однак до цього часу проект російсько-української ліги офіційно представлений не був. Важко оцінити, наскільки це реально, - зазначив Лаурінец.

Зрозуміло, що у разі створення мільярдерами Росії та України такого чемпіонату без дозволу європейської футбольної асоціації, їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець, - резюмував Лаурінець.

18 лютого у Москві відбулася нарада оргкомітету об'єднаного футбольного чемпіонату Росії та України. На ньому було представлено бюджет і структуру нової Ліги. Українські клуби на зборах представляла лише одна людина - виконуючий обов'язки генерального директора Об'єднання професіональних футбольних клубів України Петро Іванов.

Ідею про організацію чемпіонату СНД не підтримує і Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА).

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Ну то есть если почитать между строк, очевидно что УЕФА не то чтобы категорически запрещает этот чемпионат. Просто предупреждают что их тоже нужно допустить до кормушки)) А без согласования с УЕФА еврокубков не будет. То есть придется занести и им...

  0+ 0- 0
  +-
  Sith
 • Там Газпром уже трёхлетним спонсорством ЛЧ все вопросы порешал... :))

  0+ 0- 0
  +-
  VIPded
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров