Неманья Тубіч: "Знаю про всі карпатівські новини"

Неманья Тубіч: "Знаю про всі карпатівські новини"

105
Неманья Тубіч: "Знаю про всі карпатівські новини"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

У вівторок ввечері міцний середняк російської Прем’єр-ліги «Краснодар» провів спаринг проти першолігового українського «Севастополя» і переміг 3:0. А невдовзі після цього матчу захисник «зелено-чорних» Неманья Тубіч прийшов в готель Susesi, аби побачитися зі своїми старими друзями та подивитися з ними поєдинок Ліги Чемпіонів між «Арсеналом» та «Баварією».

– Сьогодні для тебе день зустрічей: спершу поспілкувався з колишніми партнерами, які зараз виступають за «Севастополь», а тепер прийшов і до карпатівців...

– Дуже приємно поспілкуватися з хлопцями, яких я давно не бачив. Я був радий бачити Кузнецова, Кожанова, Олега Георгійовича, проти яких сьогодні грав. А зараз прийшов до «зелено-білих». От ми дивимося футбол в компанії Міші Кополовця, Ігоря Худоб’яка, Сергія Зеньова, Ґреґора Балажіца, Мартіна Богатінова. Востаннє я їх бачив минулого року, коли наші команди були на турецьких зборах.

– За «Карпатами» слідкуєш?

– Звичайно! На клубному сайті читаю усі новини, з Іваном і Мішою постійно говоримо по телефону. Усе, що відбувається, я знаю.

– Як у тебе справи в «Краснодарі»?

– Слава Богу, все нормально. Ми маємо хорошу команду і серйозні амбіції. Зараз ми закінчили рік на 10-му місці, але знаючи бажання нашого президента і тренера, «Краснодар» буде боротися за єврокубки. Розрив невеликий – 4 очки. На другу частину чемпіонату у нас серйозні плани.

– За Львовом сумуєш?

– Коли я перейшов з «Карпат» в «Краснодар», то навіть не мав можливості зібрати речі, що були у Львові, адже на той час я був в Туреччині. Тому переїздом займалася моя дружина. Тому я дуже хочу бодай на один день вибратися до Львова і прогулятися центром. Як тільки матиму трохи часу – обов’язково поїду.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров