Розпочалися збори вітчизняних арбітрів в Анталії

Розпочалися збори вітчизняних арбітрів в Анталії

180
Розпочалися збори вітчизняних арбітрів в Анталії

В очікуванні відновлення чемпіонату Прем'єр-ліги після міжсезоння, арбітри та асистенти у Туреччині приступили до роботи, яка почалась минулої суботи і триватиме до 27 лютого.

Гарний клімат Анталії дозволить офіційним особам матчу плідно попрацювати над власними фізичними кондиціями. Вони братимуть участь у двох щоденних тренуваннях. З метою оцінки швидкісної витривалості вчора вранці арбітри та асистенти проходили спеціфічний тест − максимальний тест спеціальної витривалості, відомий під назвою "тест Йо-Йо".

Отримавши хороші показники, П'єрлуїджі Колліна та Василь Мельничук висловили своє задоволення гарним рівнем фізичної підготовки усіх своїх підлеглих.

Окрім фізпідготовки, офіційні особи матчу взяли участь у лекціях, темою яких був цілий ряд положень Правил гри. Зокрема, велику увагу було приділено питанню додаткових асистентів арбітра, які почнуть працювати на матчах Прем'єр-ліги з моменту їх відновлення. Задля більшого розуміння того, що від них вимагатиметься, П'єрлуїджі Колліна продемонстрував цілу низку кліпів, створених на основі матчів Ліги чемпіонів. Українські арбітри почали набувати досвіду з використання цієї нової системи під час щоденних товариських матчів, що проводяться в Анталії.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров