Передматчеві тренування у чемпіонаті України скоротили до 15 хвилин

Передматчеві тренування у чемпіонаті України скоротили до 15 хвилин

122
Передматчеві тренування у чемпіонаті України скоротили до 15 хвилин
Фото - tapeciarnia.pl

Дирекція Прем’єр-ліги прийняла рішення, згідно з яким футбольні поля стадіонів, на яких проводитимуться 19-20 тури Чемпіонату України, напередодні матчів дозволяється використовувати командам лише для ознайомлення зі станом газонів і не довше п’ятнадцяти хвилин.

Причиною такого рішення стали несприятливі погодні умови, що спостерігаються по всій території України, і, відповідно, значні труднощі, з якими зіткнулися клуби ПЛ для підтримки футбольних газонів на належному рівні.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 3
 • як де мене дратують байки про несприятливі погодні умови.. ми хіба на апеннінах живемо, чи може десь біля екватора? та у нас 1000 років погода однакова в цю пору і це для нас норма!

  0+ 0- 0
  +-
  leandr
 • ну потом когда игроки клубов покотом будут получать травмы из-за того, что нормально не размялись и т.д... будут виноваты медслужбы и тренеры по физподготовке... но не премьер-лига!

  премьер-лига лучше-бы занималась подготовкой этих полей - заблаговременно проинспектировать стадионы, указать на недостатки ознакомить с санкциями которые будут применены в случае не подготовленного поля и т.д.! и нафига там такой апарат руководителей держать, что-бы до такого умного решения додуматся?

  0+ 0- 0
  +-
  Olegyner
 • для матчів ЄК нині чомусь можуть підготувати газони попри всі несприятливі умови...

  0+ 0- 0
  +-
  dima24
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров