Заява Федерації футболу України

Заява Федерації футболу України

119
Заява Федерації футболу України
Фото - radikal.ru

Федерація футболу України заявляє про свою незмінну позицію стосовно цілісності та незалежності національного чемпіонату. Самостійний український футбол це те, чим пишається наша держава. Ми разом дуже довго йшли до тих результатів, які зараз маємо. Наші клуби − одні з найкращих у Європі, а національна збірна входить до двадцятки кращих збірних світу.

Вітчизняний футбол − цілком самодостатній та дуже багато значить для всіх українців. Сьогодні ми є свідками нестабільної ситуації в нашій країні, яка, нажаль, зачепила і футбол. Останні події в Криму вже змусили два українських клуби замислитися над своїм майбутнім. «Таврія» та «Севастополь» це − клуби, які регулярно доводили, що можуть на рівних грати з елітою нашого футболу. Символічно, що саме футбольний клуб «Таврія» виборов перше золото чемпіонату Незалежної України!

Тому, у такий складний момент, ФФУ зробить усе залежне від неї. Наша мета - об’єднати людей завдяки футболу. Ми впевнені, що найближчим часом Українська Прем’єр-ліга дасть оцінку ситуації, і докладе максимум зусиль для стабілізації ситуації в УПЛ.

теги: ФФУ
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Ні про що.

  "впевнені, що найближчим часом Українська Прем’єр-ліга дасть оцінку ситуації" - спихнули всі разборки на Данілова. Але той - юдьчин нардеп. От Цікаво; як ін відреагує?

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров