FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Маріуш Левандовскій: "Жодних образ"
^

Маріуш Левандовскій: "Жодних образ"

924
Маріуш Левандовскій: "Жодних образ"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Маріуш Левандовскій є помітною фігурою в українському футболі. Він багато років захищав кольори «Шахтаря», із «Севастополем», де був чи не найоплачуванішим футболістом, пройшов випробування першою лігою, повернувся до прем’єрної, після чотирирічної перерви отримав виклик у табір національної збірної Польщі. Але несподівано, ще до завершення першої частини сезону, кримський клуб оголосив про припинення співпраці з досвідченим виконавцем. Після цього Левандовскі нікому не давав інтерв’ю, але для нашого видання зробив виняток.

— Маріуше, чи не могли би прояснити ситуацію, чому залишили «Севастополь»?

— Нічого надзвичайного не сталося. У мене закінчився контракт із клубом. За обопільною згодою між мною та «Севастополем», угоду не стали продовжувати. На тому й розійшлися.

— Ви впродовж двох з половиною років захищали кольори севастопольців, переживали й злети, й падіння. Не залишилось образи на кримчан, що не запропонували вам подовжити контракт?

— Жодних образ. Таке футбольне життя. Сьогодні ти в одному місці, тобі довіряють, цінують, але є контрактні зобов’язання. Хотів би подякувати севастопольській команді, моїм колишнім партнерам, уболівальникам, які палко нас підтримували. У Криму я провів незабутні роки, які згадую із задоволенням.

— Наприкінці осінньої частини сезону було багато розмов, що у «Севастополі» існували проблеми з виплатою зарплатні та преміальних. Клуб із вами повністю розрахувався за контрактом?

— Знаєте, в мене проблем із грошима ніколи не було. А незнач­ні негаразди в клубі не були аж занадто серйозними. Просто в ЗМІ роздмухали з мухи слона.

— У вас є якісь варіанти щодо продовження кар’єри?

— Варіанти є, але подробиць вам не скажу. Зараз триває процес перемовин, і, сподіваюся, найближчим часом ситуація проясниться.

— Але ви зараз в Україні. Мабуть, збираєтесь і надалі виступати в нашому чемпіонаті?

— Скажу вам одверто: я не переймаюся пошуками нової команди. Не хочу розкривати карти, але, думаю, клуб сам мене знайде. Зараз для мене найголовніше — вирішити інші проблеми, які не стосуються футболу.

— Вирішення цих проблем не затягнеться до літа?

— Маю надію, що найближчим часом усе стане на свої місця, тож до кінця трансферного вікна знайду собі нове місце роботи. Хочу зазначити, що ще не сказав свого останнього слова в грі, не збираюся вішати бутси на цвях. Але в житті бувають такі моменти, коли футбол відходить на другий план.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения