FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Колліна перевірить українських арбітрів на тесті "йо-йо"
^

Колліна перевірить українських арбітрів на тесті "йо-йо"

770
Колліна перевірить українських арбітрів на тесті "йо-йо"
Фото - Виктор Перегняк, специально для FootBoom.com

15 лютого 2014 року розпочалися щорічні навчально-тренувальні збори арбітрів та асистентів арбітра, які проводять матчі змагань Прем’єр-ліги України. Всього на збори Комітетом арбітрів ФФУ було запрошено 80 арбітрів.

Одразу після приїзду в готель «Сірене» місто Белек всі арбітри пройшли процедуру поселення і вирушили на відновлювальне тренування, котре є досить важливим, зважаючи на два перельоти та зміну клімату. Після завершення тренування наші лікарі надали цінні рекомендації щодо прийому відновлювальних препаратів та проведення процедур відновлення організму, які будуть використовуватися спортсменами під час усього збору.

Другий день зборів розпочався традиційно рано зі зважування та контролю артеріального тиску, о 6:45 та 6:55 відповідно. Після сніданку та тренування розвитку швидкісних характеристик на футбольному газоні готелю всі учасники зібралися в головному залі - для офіційного відкриття збору.

Слово взяв Куратор системи арбітражу України П’єрлуїджі Колліна, який привітав усіх учасників збору з відкриттям, та закликав арбітрів не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвиватися, адже лише рівень арбітражу та розуміння ситуації на футбольному полі покаже кропітку роботу, якою Комітет арбітрів займається щоденно. Наголосив Куратор також і на прогресі, який відчувається, оскільки щонайменше два арбітри-чоловіки та одна арбітр-жінка сьогодні гідно представляють Україну на матчах топ-рівня у клубних та національних змаганнях команд. Від арбітражу матчів вирішено було відмовитися, щоб остаточно дати можливість адаптуватися арбітрам та підготуватися до тесту «йо-йо», тобто максимального тесту спеціальної витривалості.

Резюмуючи хочеться відмітити гарне ставлення арбітрів до тренувального процесу, який формується завдяки позитивній атмосфері у складі української делегації та чудовими природніми умовами Туреччини.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения