Відбувся семінар для Делегатів ФФУ
^

Відбувся семінар для Делегатів ФФУ

464
Відбувся семінар для Делегатів ФФУ
Фото - ffu.org.ua

18-го лютого у Будинку футболу відбувся семінар для Делегатів Федерації футболу України. Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань зібрав фахівців, аби обговорити актуальні питання забезпечення безпеки та громадського порядку при проведені матчів Прем’єр-ліги, визначити роль Делегата як офіційного представника ФФУ, а також доповісти про введення у дію нового Рапорту Делегата ФФУ та ознайомити присутніх з методичними рекомендаціями щодо заповнення форми організаційної наради під головуванням Делегата ФФУ.

На початку зустрічі перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко та голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Михайло Ланьо закликали делегатів проявляти абсолютну об’єктивність, чесність і професіоналізм при виконанні покладених на них обов’язків, а також докладати усіх зусиль, аби матчі чемпіонату Прем’єр-ліги проходили в спокійній обстановці, а основні порушення усувалися до початку матчу, а не заносилися до рапорту за фактом.

Відзначилося, що на найближчому Виконкомі ФФУ буде надано на розгляд та затвердження список Делегатів для обслуговування футбольних матчів у другій частині чемпіонату серед команд Прем’єр-ліги. До списку увійшли 25 фахівців.

В своєму виступі перший заступник голови Комітету з питань стадіонів та проведення змагань Сергій Бухаленков ознайомив присутніх з новими законодавчими документами, які регламентують діяльність делегатів ФФУ. Він розповів делегатам про їх взаємодію зі всіма суб’єктами забезпечення громадського порядку до, під час та після закінчення футбольного матчу, а саме: з офіцерами служби безпеки клубів, співробітниками по роботі із вболівальниками та представниками Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На семінарі була анонсована нова форма рапорту, якого повинен дотримуватись Делегат. За основу було взято рапорти делегата УЄФА та Ліги чемпіонів. Зручна форма та лаконічність документу надають можливість Делегату швидко та точно надати необхідну інформацію у Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань одразу після закінчення матчу. Методичні рекомендації щодо організаційної наради перед матчем також адаптовані з лігочемпіонівських посібників. Надії покладаються і на той момент, що у кожного з Делегатів ФФУ, працюючих з новою редакцією документів, не виникне проблем у майбутньому при роботі із рапортом Делегата УЄФА або Ліги чемпіонів.

З аналізом та зауваженнями щодо роботи Делегатів ФФУ виступив заступник голови комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Борис Воскресенський. Він доповів про основні обов’язки Делегата ФФУ, та пояснив правила заповнення Рапорту делегата та Рапорту «Чесної гри».

У зв’язку із тим, що за останні роки почастішали летальні випадки під час матчів, посилилися норми контролю за медичним оснащенням лікарів футбольних клубів та медичних пунктів. Перший заступник голови Спортивно-медичного комітету В’ячеслав Попов назвав одну з найважливіших умов для того, щоб Делегат ФФУ міг дозволити проведення футбольного матчу − це наявність у команди Прем’єр-ліги необхідного медичного обладнання. Якщо команда не має цього комплекту, Делегат має право не дозволяти проводити матч.

Наприкінці семінару представники ФФУ побажали делегатам успіхів та наполегливості у весняній частині змагань, та нагадали, що Федерація завжди готова оказати методологічну та практичну підтримку усім делегатам у разі виникнення спірних питань.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме