FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Анатолій Коньков відвідав засідання Комітету національних асоціацій УЄФА
^

Анатолій Коньков відвідав засідання Комітету національних асоціацій УЄФА

457
Анатолій Коньков відвідав засідання Комітету національних асоціацій УЄФА
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков відвідав штаб-квартиру УЄФА у Ньоні (Швейцарія), де брав участь у черговому засіданні Комітету з національних асоціацій УЄФА. Річ йде про традиційну зустріч представників національних асоціацій з метою обговорення ключових тем з життя європейського футболу.

Під час засідання Комітету національних асоціацій УЄФА було затверджено список заходів, внесених у ході останнього засідання 28 жовтня 2013 року. Крім того, члени Комітету обговорили ряд питань, що стосуються програми УЄФА «ТЕР» (Top Executive): заслухали звіт про стан бази даних національних асоціацій за програмою «ТЕР» та внесли пропозиції з проведення круглих столів програми на 2014 рік.

Згодом члени Комітету, розглянувши питання про нагороди і почесні звання, внесли доповнення до Положення УЄФА «Про орден «За заслуги».

У другій частині засідання Анатолію Конькову та його колегам з Комітету була представлена презентація «Про діяльність національних асоціацій та УЄФА поза Європою» з подальшим обговоренням низки питань з цієї тематики.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения