Главная Украинские Общие новости У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України
^

У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України

662
У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України

17 січня у Будинку футболу відбулась зустріч керівництва Федерації футболу України із керівництвом Київської області та Вишгородського району.

Серед учасників цього заходу були президент Федерації футболу України Анатолій Коньков, губернатор Київської області і голова Київської обласної федерації футболу Анатолій Присяжнюк, міський голова Вишгорода Віктор Решетняк і голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько.

Головною темою наради стали питання розвитку футболу та будівництва нових об’єктів, які сприятимуть більш інтенсивному розвитку найпопулярнішого виду спорту у Київській області, зокрема - будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у Вишгороді.

«Ми давно планували цю кампанію. Ми побудуємо футбольний манеж, в якому буде можливість займатися футболом протягом всього року. Ми побудуємо там стадіон, який відповідатиме тим вимогам, що дозволять нашим національним збірним командам до 21-го року планувати підготовку, проводити змагання і вирішувати свої завдання. Крім того, при футбольному манежі ми зможемо відкрити академію», - сказав після зустрічі президент ФФУ Анатолій Коньков.

Про подробиці будівництва нового футбольного об’єкту також розповів губернатор Київської області і голова Київської обласної федерації футболу Анатолій Присяжнюк: «Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков поставив завдання − створити відповідну інфраструктуру для того, щоб наші громадяни займались фізкультурою і спортом. Сьогодні ми обговорили ситуацію щодо розвитку футболу на Київщині, яка демонструє приклад всій Україні, як потрібно втілювати у життя поставлені завдання. На 2014 рік ми намітили реконструкцію стадіону у Василькові, а також реконструкцію і будівництво комплексу в Українці.

Крім того, було прийнято рішення щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у Вишгороді, який буде у себе включати великий манеж зі штучним покриттям, де команди зможуть проводити змагання міжнародного рівня. Там зможуть базуватися національні збірні команди України віком до 21-го року.

Але, в першу чергу, цей об’єкт буде соціальним. Ми надамо можливість займатися спортом дітям, щоб вони змалку могли освоювати ази футболу. Ми плануємо ввести в експлуатацію даний об’єкт вже за рік. Ми хочемо, щоб мешканці Київщини знали про те, що ми створюємо умови для розвитку фізкультури та спорту і виконуємо ті завдання президента ФФУ Анатолія Конькова, які сприяють залученню дітей до занять футболом».

Слово також взяв міський голова Вишгорода Віктор Решетняк: «Висловлюю особливу подяку президенту ФФУ Анатолію Конькову, за ініціативи якого розпочнеться будівництво цього вкрай важливого для нашого міста та країни у цілому футбольного об'єкта. Впевнений, що громада Вишгорода, району та області буде дуже вдячна Вам за цю споруду»

У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України - изображение 1
У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України - изображение 2
У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України - изображение 3
У Вишгороді побудують манеж для збірних команд України - изображение 4
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения