Match odds 652133
FootBoom ⚽ Общие новости Олександр Каденко: "Клуби зберегли наш футбол"
^

Олександр Каденко: "Клуби зберегли наш футбол"

463

Олександр Каденко: "Клуби зберегли наш футбол"
Фото - ПФЛ

Президент ПФЛ Олександр Каденко на черговій ХХІХ Конференції ПФЛ, що проходила сьогодні в Києві, підбив підсумки минулого сезону, відзначив основні здобутки організації, а також подякував всіх колишнім президентам Ліги.

Вдячність клубам

- Саме клуби зберегли наш футбол, коли минулого року проголосували за відновлення та продовження змагань, - зазначив президент ПФЛ. - Своєю роботою посприяли тому, що у нас пройшли яскраві й цікаві змагання, попри труднощі та нові виклики, які стають перед футболом у наші часи коронавірусу. Клубам вдалося зберегти і масовість, і географічне представництво, і повне виконання турнірної ігрової програми. Важливо, що у нас пристутній обмін командами між турнірами та поступове налагодження футбольної піраміди - клуби зростають, підвищуються в класі, ставлять нові амбітні завдання.

Відродження клубів

- Повертаються на всеукраїнський професіональний рівень давно відсутні - улюблені імена. Знову в професіональному футболі змагаються команди з міст, районів і цілих областей, де вже встигли забути змагання всеукраїнського рівня. При цьому наші турніри зберігають рівень, конкурентність і спортивну привабливість змагань.

Цікавість змагань

- У Першій лізі, хоча чемпіон і визначився достроково, доля розподілу двох медалей визначалася в заключному турі. У Другій лізі зберігалася інтрига в половині з прохідних місць, а "золотий фінал", який пройшов у Черкасах, справедливо зібрав велику глядацьку аудиторію та інтерес зі сторони вболівальників і преси.

Категорійність стадіонів

- Подаючи заявку на наступний сезон, кожен клуб ПФЛ має заявити як основний стадіон відповідної категорії, так і резервний. Основний стадіон має знаходитись в тій же територіальній одиниці, в якій зареєстровано клуб. Щодо резервного стадіону, то, по-перше, їх може бути не один, а кілька, по-друге, він не обов'язково повинен знаходитись у тому ж місті чи області, що і основний. Це може бути будь-який стадіон на території України, який має відповідну категорію УАФ та з яким укладено відповідну угоду між клубом та адміністрацією/балансоутримувачем стадіону.

Пам’ятні події

- Новий історичний рекорд встановлений у Другій лізі та змаганнях ПФЛ в цілому за кількістю глядачів - більше 30 тисяч у матчі "Метал" - "Кривбас" у Харкові.

Історичний рекорд - найшвидший хет-трик Першої ліги - видав Войцеховський, забивши три м’ячі в матчі МФК "Миколаїв" - "Кристал" всього за п’ять хвилин.

Здобутки ПФЛ

- За рік роботи був затверджений Статут ПФЛ у новій редакції, проведена модернізація офіційного сайту, а також запроваджені нові стандарти для роботи в соціальних мережах. У сезоні-2020/21 вперше в історії ПФЛ Виконавчим комітетом Української асоціації футболу було прийняте рішення про направлення частини платежів клубам ПФЛ, клуби вже отримали кошти на розвиток дитячо-юнацького футболу. Також відбулася реформа керівного органу ПФЛ.

Болюче питання

- ПФЛ іде назустріч у всіх питаннях для забезпечення підготовки арбітрів для якісного суддівства. Будемо намагатися разом із комітетом арбітрів знаходити моделі роботи, які б сприяли підвищенню якості суддівства. Розуміємо, що це питання є дуже болючим для всіх клубів.

Вдячність президентам

- Відзначаючи 25-річчя Професіональної футбольної ліги, я віддаю належне й висловлюю свою подяку за роботу всім президентам організації починаючи з 1996 року, колишнім нашим співробітникам, клубам, які грали в наших лігах в різні роки.

Наша історія багата на події та горді імена, але вона продовжується і - тільки починається! Все найцікавіше - попереду, і ми з великим інтересом, як і завжди, чекаємо нового сезону.

Читайте также: Президент ПФЛ: "В Другій лізі планується 2 групи по 16 команд"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения