FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг
^

Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг

639

Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг

Представник служби з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Юрій Нестрига, віце-президент ФК "Кривбас" Артем Гагарін разом з генеральним директором Денисом Сутункіним і службою безпеки клубу, підрядниками, директорами стадіонів оглянули одразу дві арени та базу "Кривбасу", інформує пресслужба криворіжців.

Спершу інспектори завітали на стадіон "Спартак", де активно йде будівництво нової трибуни. На газоні влаштували систему поливу, а на бігових доріжках вже залито бетонне покриття. Були деякі зауваження до проєкту.

Втім, капітальне оновлення одразу двох великих спортивних об’єктів, одним з яких є стадіон "Спартак", завдяки програмі "Велике будівництво" було окремо відзначено службою з Києва. За попередніми даними, загальна місткість стадіону може сягнути 7500 місць.

Майже не було питань у представника служби УАФ до нинішньої домашньої арени криворізького клубу. На "Гірнику" не виявлено суттєвих недоліків. Навпаки, стадіон постійно модернізується і вже відповідає вимогам першої ліги. Зокрема, перед матчем з "Таврією" завершилося облаштування сектору для фанатів гостьових команд.

Крім того, проінспектували тренувальну базу футбольної академії "Гірник", де зараз займаються 400 дітей. Керівництво клубу розповіло про плани створення ще двох полів з натуральним газоном (одне з них буде облаштоване трибунами), будівництва нового адміністративного корпусу. Службі з УАФ продемонстрували новий футбольний манеж, де вже облаштували шість нових роздягалень.

Таким чином, криворізькі об’єкти близькі до отримання нових категорій. У разі позитивної оцінки стадіон "Гірник" зможе приймати матчі першої ліги, а на базі академії "Гірника" - відбуватимуться поєдинки другої ліги.

На "Спартаку" дозволять проводити ігри обох змагань, якщо всі зауваження будуть виправлені. В майбутньому тут планує базуватися "Кривбас-2" та жіноча команда клубу.

Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг - изображение 1

Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг - изображение 2

Спецкомісія УАФ відвідала Кривий Ріг - изображение 3

Читайте также: Вторая лига. Матч 11-го тура. Гостевой успех "Днепра"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения