FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Ігор Циганик: "З того часу, коли Ярославский пішов з "Металіста", на інфраструктурі клуба тільки заробляли гроші, але нічого туди не вкладали"
^

Ігор Циганик: "З того часу, коли Ярославский пішов з "Металіста", на інфраструктурі клуба тільки заробляли гроші, але нічого туди не вкладали"

1020
Ігор Циганик: "З того часу, коли Ярославский пішов з "Металіста", на інфраструктурі клуба тільки заробляли гроші, але нічого туди не вкладали"
Фото - metalist.ua

Український журналіст, блогер і телеведучий Ігор Циганик в ефірі своєї програми "Циганик LIVE" розповів про сьогоднішній стан справ у відродженні "Металіста" та кроки, що вживаються Олександром Ярославським.

- Тема жива, я тримаю руку на пульсі справ в" Металісті ", спілкуюся з учасниками процесу. На сьогоднішній день йде дуже серйозна юридична робота, щоб повернути "Металіст" Харкову. Саме той клуб зі столітньою історією і великими досягненнями.

Дуже серйозна робота робиться Олександром Ярославським, який пресингує всіх на всіляких фронтах. Всі викладаються по повній програмі, щоб повернути "Металіст".

Курченко наробив багато справ, наламав багато дров. Ці моменти потрібно подолати і запустити механізм, щоб він функціонував. Ось Ярославський разом з виконуючим обов'язки мера Харкова Ігорем Тереховим їздили і дивилися клубну інфраструктуру, яка зараз повинна повернутися до держструктур.

Є там проблеми, звичайно, так як інфраструктурою не займалися з того часу, коли Ярославський пішов з "Металіста". Будувалася ця інфраструктура для Євро-2012, для клубу, - і база, і академія, і стадіон. Після цього вона тільки експлуатувалася. Багато людей на ній просто заробляли гроші, але нічого туди не вкладали.

Читайте также: Игорь Цыганык: "Ярославский хочет, чтобы в процессе возвращения "Металлиста" все было законно"

Разом з держструктурами зараз Ярославський дуже серйозно працює над тим, щоб підняти всю цю історію. Було зроблено так і так, а ось, що ми маємо на сьогоднішній день. Є величезні проблеми з базою, з академією. Поля там не перестилали довгий час, їх здавали в оренду і все.

Але, процес йде і Ярославський навіть не щодня, а щогодини в цьому процесі. Я думаю, що ближче до кінця місяця стануть зрозумілі певні рішення і те, як буде далі розвиватися історія відродження "Металіста", - повідомив Ігор Циганик.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: prosportua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения