FootBoom ⚽ Украинские Общие новости "Битва "Металістів" у суді": збанкрутілий "Металіст" намагається відсудити у "Металіста 1925" 2 мільйона гривень
^

"Битва "Металістів" у суді": збанкрутілий "Металіст" намагається відсудити у "Металіста 1925" 2 мільйона гривень

7486

"Битва "Металістів" у суді": збанкрутілий "Металіст" намагається відсудити у "Металіста 1925" 2 мільйона гривень

ПАТ "Футбольний клуб "Металіст" намагається відсудити у ТОВ "Металіст-1925" 2 млн.грн. Про це стало відомо з ухвали суду, пише Харківський антикорупційний центр.

На даний час ПАТ "Футбольний клуб "Металіст" перебуває у стані банкрутства. Арбітражний керуючий вважає, що ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків" має сплатити 2,02 млн.грн. за оренду приміщень. У заяві сказано, що 27.10.2017 року між ПАТ "ФК "Металіст" та ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків" укладено договір оренди нежитлової будівлі.

Читайте также: "Металлист": пять шагов на пути к возвращению

Відповідно до умов договору, орендна плата становить 78 024 грн за місяць. Позивач просить стягнути заборгованість з орендної плати за зазначеним договором за період 27.10.2017 (дата передачі об`єкта оренди орендарю) по 21.12.2019 (дата перереєстрації права власності на об`єкт оренди за Державою) у сумі 2,02 млн.грн.

Нагадаємо, що нещодавно суд відмовився у задоволення клопотання арбітражного керуючого ПАТ "Футбольний клуб "Металіст" щодо зняття арешту з майна ПАТ "Футбольний клуб "Металіст".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения