Чергові рішення КДК ФФУ

Чергові рішення КДК ФФУ

183
Чергові рішення КДК ФФУ

У п’ятницю, 16 травня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє чергове засідання.

Футболіста луцької «Волині» Ігора Скобу дискваліфіковано на два матчі після вилучення за небезпечний напад на суперника, який володів м’ячем, з ризиком нанесення травми у матчі 28-го туру чемпіонату з ужгородською «Говерлою», що відбувся 4 травня 2014 року.

Три матчі дискваліфікації отримав футболіст команди донецького «Металурга» U-19 Олексій Клак за нецензурні висловлювання на адресу арбітра 30 квітня 2014 року під час матчу із київським «Динамо».

П’ять матчів пропустить гравець команди одеського «Чорноморця» U-19 Іллой-Айєт Владіс-Еммерсон, вилучений з поля за небезпечну атаку суперника із нанесенням травми (удар головою в обличчя) 7 травня 2014 року у матчі 12-го туру чемпіонату U-19 із запорізьким «Металургом».

За нецензурні висловлювання на адресу арбітра у матчі 27-го туру чемпіонату Першої ліги із охтирським «Нафтовиком» тренера ФК «Суми» Андрія Кононенка дискваліфіковано на один матч, а клуб оштрафовано на 2,5 тисячі гривень.

Два матчі дискваліфікації дісталось футболісту донецького «Шахтар-3» В’ячеславу Акімову за удар суперника ногою у боротьбі за м’яч у матчі 31-го туру чемпіонату Другої ліги із херсонським «Кристалом», який відбувся 1 травня 2014 року.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров