Календар матчів національної жіночої збірної у відборі до ЧС-2015

Календар матчів національної жіночої збірної у відборі до ЧС-2015

149
Календар матчів національної жіночої збірної у відборі до ЧС-2015
Фото - fcsevastopol.com

Став відомий календар матчів національної жіночої збірної України у відбірному циклі до Чемпіонату світу 2015 року, який пройде в Канаді.

16 квітня у Ньоні (Швейцарія) відбулася церемонія жеребкування кваліфікаційного раунду жіночого ЧС-2015. Суперниками української збірної у шостій відбірній групі стали збірні Англії, Білорусі, Уельсу, Туреччини та Чорногорії.

Отже, перші 2 поєдинки наша команда зіграє на виїзді − 31 жовтня проти збірної Чорногорії, а 12 лютого − проти збірної Туреччини. 5 березня вдома Україна прийматиме Білорусь, після чого проведе 2 матчі на Туманному Альбіоні − 9 квітня проти збірної Уельсу, а 8 травня − проти збірної Англії. 14 червня нашу збірну чекає домашній матч проти команди Чорногорії, 19 гра проти Англії. 20 серпня наша команда проведе виїзний матч проти Білорусі. Закінчувати турнір наша команда буде двома домашніми поєдинками проти Туреччини −13 вересня та Уельсу − 17 вересня.

Головний тренер національної жіночої збірної, Анатолій Куцев залишився задоволеним жеребкуванням:

- Я вважаю, що жереб був прихильним до нас, враховуючи, що в третьому кошику були надзвичайно сильні суперники. Тому Білорусь, яка врешті там випала − один з найкращих варіантів, особливо враховуючи той факт, що ми добре знаємо цю збірну − ми грали з нею в останньому відборі до чемпіонату Європи. Також ми склали календар матчів і я вважаю, що графік, який у нас вийшов − оптимальний з запропонованих для нашої команди. Звісно, нам би хотілося б зіграти перший матч в вересні 2013 року, проте там був лише один можливий варіант − гра в Англії проти місцевої збірної, однієї з найсильніших збірних. Я вважаю, що це не найкращий варіант для нашої команди, тож ми відклали цю зустріч на середину циклу.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров