Роману Зубу – 47!

Роману Зубу – 47!

117
Роману Зубу – 47!

Сьогодні, 16-го лютого, виповнюється 47 років з дня народження колишнього півзахисника «Карпат», а нині тренера молодіжної команди Романа Зуба.

З цієї нагоди від імені ветеранів-карпатівців, гравців і тренерів усіх команд ФК «Карпати», багаточисельної армії вболівальників «зелено-білих», а також керівництва та всього колективу клубу щиро вітаємо пана Романа з уродинами та бажаємо йому міцного здоров’я, сімейного благополуччя, матеріального достатку, успіхів у непростій тренерській роботі та здійснення всіх життєвих задумів.

Романа Зуба, напевно, добре пам’ятають не лише партнери та вболівальники «Карпат», а й гравці команд-суперниць. Зуб-футболіст в пам’яті всіх залишився не тільки як вправний опорний півзахисник, який однаково майстерно вмів як зірвати атаку суперника, так і одним пасом створити небезпеку біля чужих воріт, а й як справжній футбольний боєць. Підтвердженням цього є той факт, що фанати «Карпат» його називали не інакше, як львівським Ґаттузо.

В грі Роман не шкодував нікого – ані себе, ані суперника. І на поле він завжди виходив лише з однією думкою – думкою про перемогу, а поразка приносила йому відчуття болю майже на фізичному рівні. А коли хтось на полі ображав когось з його партнерів, то Роман, не задумуючись ні на мить, вступав у розбірки з кривдником, який зазвичай їх довго потім пам’ятав. Тому дуже часто перед матчами «Карпат» гравців команди-суперниці перш за все цікавило питання, чи гратиме проти них Зуб.

Нині Роман Іванович передає свій досвід найближчому резерву «Карпат», гравцям молодіжної команди клубу. Тож можна не сумніватися, що в цих хлопців з карпатівським духом буде усе гаразд.

Многая літа, пане Романе!

ДОВІДКА

ЗУБ Роман Іванович

Народився 16-го лютого 1967 року у Львові. Вихованець львівського футболу. Амплуа – півзахисник. Зріст – 187 см. Вага – 79 кг.

Кар’єра в «Карпатах»: 1994-1998, 1999/2000 рр. Дебютував 31-го липня 1994 року в матчі проти шепетівського «Темпа». Загалом у складі «зелено-білих» у чемпіонатах України зіграв 83 матчі, забив 10 голів.

Окрім «Карпат» грав за команди «Зоря» (Луганськ), СКА «Карпати» (Львів), «Галичина» (Дрогобич), «Легія» (Варшава, Польща), ФК «Вінниця», «Поліграфтехніка» (Олександрія), «Зірка» (Кіровоград), «Сокіл» (Золочів), «Карпати» (Трускавець), «Рочин» (Соснівка).

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров