Олександр Шуфрич: "Замість пітримки вболівальники нищать майно стадіону"

Олександр Шуфрич: "Замість пітримки вболівальники нищать майно стадіону"

93

З 13 на 14 січня, коли більшість людей святкували Старий Новий рік, дехто в Ужгороді вирішив зустріти це велике свято по-своєму. З неділі на понеділок вандалами було знищено 4 секції огорожі стадіону «Авангард».

«Не знаю, мабуть, це наші вболівальники такі злі, що «Говерла» перебуває не на верхніх щабелях, а в хвості турнірної таблиці, замість того, щоб пітримати команду вони нищать майно стадіону», - так прокоментував цей інцидент віце-президент клубу Олександр Шуфрич.

Як зазначив директор стадіону «Авангард» Анатолій Салай , що в понеділок, 14 січня було виявлено понівечену огорожу. Одразу ж була створена комісія в складі представників відомчої охорони стадіону, міліції та представників дирекції стадіону. «Ми написали заяву до міліції, оцінили суму збитків. Нині пошуком зловмисників займаються правоохоронці», - повідомив Салай.

На думку директора стадіону, ймовірніше за все, це зробили відвідувачі нічного клубу, який розташований навпроти стадіону. «Хлопці поверталися додому після дискотеки, можливо не дотанцювали, або хильнули зайвого, то й вирішили продемонструвати прийоми карате на огорожі стадіону», – додав він.

В той же час генеральний директор клубу Іван Шіц під час зустрічі з журналістами запевнив, що на «Авангарді» розпочинається другий етап реконструкції. Зокрема, над трибунами буде встановлено дах, який захищатиме вболівальників від опадів та сонячних променів.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Лучшие букмекеры