Адвокат Павелка заявив, що ГПУ не заводила справ проти президента УАФ
^

Адвокат Павелка заявив, що ГПУ не заводила справ проти президента УАФ

303

Адвокат Павелка заявив, що ГПУ не заводила справ проти президента УАФ
Фото - Денис Руденко, Footboom

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства керівництвом Української асоціації футболу, інформує пресслужба організації.

Окрім членів ТСК, у засіданні також узяли участь представники УАФ, зокрема, віце-президент асоціації Тарас Герула, заступник генерального секретаря Андрій Бондаренко, адвокати Володимир Тимошенко та Андрій Романчук.

Головний міф стосовно президента УАФ Андрія Павелка на засіданні розвіяв адвокат Володимир Тимошенко, який поінформував присутніх про те, що на офіційний адвокатський запит до Генеральної Прокуратури України він отримав відповідь: кримінальних проваджень, в яких містяться відомості про притягнення Павелка Андрія Васильовича до кримінальної відповідальності в якості підозрюваного, не встановлено.

Протягом засідання представники УАФ передали ТСК чимало документів, які стосуються діяльності "ФФУ Продакшн", та запросили членів комісії в будь-який зручний для них час відвідати та ознайомитися з виробничим процесом на заводі з виготовлення штучного покриття. Також представники УАФ погодилися надати для ознайомлення всі наявні документи, які зацікавлять ТСК.

Читайте также: Андрій Павелко: "Група наших арбітрів готова до використання VAR із перших матчів УПЛ в новому році"

Усі вже отримані від Української асоціації футболу дані й документи за одноголосним рішенням ТСК були долучені до матеріалів комісії.

"Українська асоціація футболу була, є й буде абсолютно відкритою для громадськості та всіх контролюючих органів. Ми зацікавлені у всебічному й об’єктивному розслідуванні, яке встановить істину", — підкреслив Володимир Тимошенко.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме