Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019"
^

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019"

366

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019"
Фото - centernews.com.ua

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в стінах Військового інституту імені Героїв Крут відбувся четвертий благодійний матч "Кубок Захисника" з міні-футболу, інформує ІА Центр новин.

Основною метою благодійного турніру стала реалізація соціальних ініціатив, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які захищають цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Футбольний турнір організували: Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та ІА "Центр новин".

Спонсором турніру виступив – АТ "ТАСКОМБАНК".

В четвертому благодійному турнірі "Кубок Захисника" взяли участь команди: Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Національної гвардії України, Збірної журналістів України та Департаменту Патрульної поліції.

Перед початком ігор, з вітальним словом до команд звернувся Перший Віце-президент УАФ Олег Протасов:

"Вітаю учасників турніру із святом Днем Збройних сил України. А також з сьогоднішнім святом футболу. В цьому році ми маємо футбольні успіхи. Ми стали Чемпіонами світу. Ми також перемогли Португалію і вийшли на Євро-2020. Україну чекає ще більше перемог. Залишився ще один в цьому році Кубок, який маємо сьогодні розіграти. Тому бажаю усім командам отримати задоволення від футболу".

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 1

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 2

Крім того, привітав команди, директор департаменту продажів роздрібних продуктів АТ "ТАСКОМБАНКУ" Борис Рафалович:

"Ми підтримуємо такі благодійні турніри, оскільки вони об’єднюють між собою найсильніші військові команди України. Дякую Вам, що зберігаєте і стоїте за цілісність нашої країни. Дякуємо за затишок в наших оселях".

У свою чергу заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, полковник Віталій Тарасов висловив подяку організаторам, спонсорам, командам за допомогу і участь в турнірі.

"Дуже приємно бачити усіх в нашому Інституті. Кожного року рівень учасників змагань зростає. Впевненний, що і сьогодні переможе найсильніша команда".

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 3

За результатами жеребкування, в першій грі зійшлися між собою команди Патрульної поліції та команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Основна гра закінчилась з рахунком 2:2, сильнішого виявила серія пенальті, де удача посміхнулася Патрульній поліції 3:2.

В другій грі змагалися Збірна журналістів України і команда Національної гвардії України. Гра була рівною, команди по черзі обмінювались голами, але на останніх хвилинах матчу, офіцери не залишили шансів команді журналістів потрапити у фінал турніру – 3:2.

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 4

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 5

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 6

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 7

Перед фіналом, учасники турніру змагалися за бронзові медалі. В результаті команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут перемогла Збірну журналістів з рахунком 2:1.

У фіналі змагань за Кубок Захисника змагалися команди Департаменту Патрульної поліції та Національної гвардії України. В непростій боротьбі, команда Нацгвардії перемогла команду Департаменту Патрульної поліції з рахунком 3:2 і стала володарем Кубку Захисника.

Також індивідуальні нагороди були вручені кращим гравцям змагань:

У підсумку кращим воротарем турніру став Андрій Варчак (Збірна журналістів).

Кращим захисником — Денис Савчук (ВІТІ),

Кращим форвардом став Іван Узунов (Збірна журналістів),

Кращим гравцем – Антон Вакуленко (Патрульна поліція).

Кращим топ-гравцем і нагороду від спонсора турніру отримавСергій Чеберяк (Нацгвардія).

Переможцями четвертого благодійного турніру "Кубок Захисника – 2019" стала Національна гвардія України.

Усі учасники турніру отримали грамоти, подяки, футбольні м’ячі від організаторів та спонсорів турніру.

Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 8Команда Національної гвардії України - володар "Кубку Захисника - 2019" - изображение 9

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме