Главная Украинские Общие новости Андрій Павелко: "Готуємося до відкриття сучасного спорткомплексу в Чернігові"
^

Андрій Павелко: "Готуємося до відкриття сучасного спорткомплексу в Чернігові"

404

Андрій Павелко: "Готуємося до відкриття сучасного спорткомплексу в Чернігові"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Незабаром у Чернігові на базі СДЮШОР "Юність" відбудеться офіційне відкриття реконструйованого стадіону. Про це повідомив президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

"Наразі йде підготовка до офіційного відкриття сучасного багатофункціонального спорткомплексу в Чернігові. Об’єкт уже отримав сертифікат про введення в експлуатацію", — зазначив керівник УАФ у коментарі офіційному сайту організації.

Андрій Павелко нагадав, що чернігівська СДЮШОР "Юність" добре відома і в Україні, і за кордоном, адже саме тут робив перші кроки у футболі Андрій Ярмоленко — майбутня зірка європейського футболу.

Нагадаємо, стадіон "Юності", який було побудовано ще в 1975 році, багато років потребував ремонту, й кільком поколінням юних футболістів Чернігова доводилось тренуватися та грати у футбол на розбитому полі. Питання зрушилося у 2015 році з ініціативи новообраного президента Української асоціації футболу Андрія Павелка. Тоді керівник УАФ відвідав стадіон школи "Юність" із робочим візитом разом з Андрієм Ярмоленком, спілкувався з його першим тренером Віктором Лазаренком, керівництвом обласної федерації футболу та представниками місцевої влади. Згодом розпочалися перші проектні роботи, а пізніше — й реконструкція об’єкту.

Андрій Павелко: "Готуємося до відкриття сучасного спорткомплексу в Чернігові" - изображение 1Андрій Павелко: "Готуємося до відкриття сучасного спорткомплексу в Чернігові" - изображение 2

Зараз вона практично завершена, і тепер це — один із кращих комплексів в Україні, з футбольним полем зі штучним покриттям, майданчиком для міні-футболу, зоною легкої атлетики, роздягальнями, душовими, кімнатами для арбітрів і трибунами на три тисячі місць. Уже зараз тут можуть займатися вихованці школи "Юність", а навесні, після офіційного відкриття, відбуватимуться поєдинки регіональних та всеукраїнських змагань.

Читайте также: ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения