FootBoom ⚽ Украинские Общие новости ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)
^

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)

2942

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)
Фото - Денис Руденко, FootBoom

В Чернігові закінчились роботи з реконструкції стадіону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Юність", інформує Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Це перша здійснена модернізація стадіону з часу його будівництва у 1975 році. Під час реконструкції приведено у відповідність до сучасних вимог не лише покриття стадіону, легкоатлетичних майданчиків і бігових доріжок, але й допоміжні приміщення – роздягальні, вбиральні, тренерські, інженерні комунікації, устаткування тощо.

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 1ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 2ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 3

Читайте также: Директор ФШ "Юность": "Ситуацию с "Динамо" и "Боруссией" контролируем, а "Вест Хэм" осуществил очередной платеж"

Стадіон розташований в центральній частині міста та розрахований на 3 тисячі місць. На сьогодні в Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву "Юність" (постійно навчається 509 хлопчиків та 229 дівчаток віком від 6 років). Найвідоміший серед випускників навчального закладу є гравець національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения