Главная Украинские Общие новости ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)
^

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)

1015

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото)
Фото - Денис Руденко, FootBoom

В Чернігові закінчились роботи з реконструкції стадіону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Юність", інформує Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Це перша здійснена модернізація стадіону з часу його будівництва у 1975 році. Під час реконструкції приведено у відповідність до сучасних вимог не лише покриття стадіону, легкоатлетичних майданчиків і бігових доріжок, але й допоміжні приміщення – роздягальні, вбиральні, тренерські, інженерні комунікації, устаткування тощо.

ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 1ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 2ДЮСШ "Юність", яка підготувала Ярмоленка, реконструювала стадіон (Фото) - изображение 3

Читайте также: Директор ФШ "Юность": "Ситуацию с "Динамо" и "Боруссией" контролируем, а "Вест Хэм" осуществил очередной платеж"

Стадіон розташований в центральній частині міста та розрахований на 3 тисячі місць. На сьогодні в Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву "Юність" (постійно навчається 509 хлопчиків та 229 дівчаток віком від 6 років). Найвідоміший серед випускників навчального закладу є гравець національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме