Главная Украинские Общие новости Олег Смалійчук: "Вацко бере участь у політиці "Карпат", але навіщо зливати інсайди з роздягалень?"
^

Олег Смалійчук: "Вацко бере участь у політиці "Карпат", але навіщо зливати інсайди з роздягалень?"

2021

Олег Смалійчук: "Вацко бере участь у політиці "Карпат", але навіщо зливати інсайди з роздягалень?"
Официальный сайт "Карпат"

Колишній віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук поділився думкою про Віктора Вацка.

"Я точно знаю, що Віктор Вацко бере участь в політиці або в відродженні "Карпат". Зрозумійте, я не проти Віктора Вацка, ні ще кого б то не було. Я до речі, навіть не мав ніяких намірів опускатися до того рівня, щоб когось критикувати, писати якісь твіти або там ще що. Я не зловтішаюся, і не збираюся зробити боляче "Карпатам". І я слова поганого про "Карпати" не скажу. Єдине, що я, як простий уболівальник маю право розуміти: на кого, в разі успіху, треба приміряти ці ж медалі, або в разі невдачі, хто має нести відповідальність? Це звичайне бажання, звичайного львівського вболівальника, яким я себе вважаю.

Знову ж таки, щоб отримати керівну посаду потрібно не боятися нести відповідальність. Щоб не боятися нести відповідальність треба мати яйця, більше ніж фісташки. Крапка.

Якщо ти менеджер, яким ти був і себе хочеш відчувати, то для чого ти зливаєш інсайди з роздягалень? Для чого ти коментуєш роботу своїх колег, таких же менеджерів? А може ти взагалі зірка футболу українського, і граєш за збірну ветеранів України. Так грай, немає питань. Визначся сам в собі, а не бовтайся, як відома річ в ополонці. І тоді люди почнуть до тебе серйозно ставитися", - сказав Смалійчук в ефірі програми "Великий футбол".

Читайте также: Олег Смалійчук: "Я - агент рівня "Реала" або навіть краще, агент рівня Ліги чемпіонів"

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения