Главная Украинские Общие новости Олег Смалійчук: "Я - агент рівня "Реала" або навіть краще, агент рівня Ліги чемпіонів"
^

Олег Смалійчук: "Я - агент рівня "Реала" або навіть краще, агент рівня Ліги чемпіонів"

1175

Олег Смалійчук: "Я - агент рівня "Реала" або навіть краще, агент рівня Ліги чемпіонів"
Фото - "Карпаты"

Колишній віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук розповів про своє життя після роботи у львівському клубі.

"В Іспанії люди танцюють, вино б'є в кров, тут море, завжди люди посміхаються - своєрідний маленький рай. Раніше тут і на будівництві працював, і виноград збирав, і меблі фарбував. Вважаю, за що б ти не брався в житті, потрібно віддаватися на 120%. Я ж не за ящик апельсинів купив Maserati. Мають бути свої амбіції, впевненість в собі, стрижень. Коли працював на апельсинах, не просто ж сидів на ящику і чекав, коли мені з неба впаде Maserati. Амбіції потрібно ще чимось підтверджувати.

Незважаючи на те, що відчував, що це не моя робота, можу більше. Футбольний менеджер - не тільки людина, яка, як у нас прийнято говорити, продає футболістів. Я брав участь і в продажу клубів. Це найкращий бізнес, так ти одразу продаєш 25 футболістів.

Я - агент рівня "Реала" або навіть краще. Я - агент рівня Ліги чемпіонів. І я теж хочу, щоб мої клієнти були рівня Ліги чемпіонів. Я вхожий у такий клуб, як "Реал". У своїй професії я досяг свого піку. Сьогодні є максимум 5 агентів, які роблять бізнес з таким клубом, як "Реал". І ось я питаю: ти бачив хоч когось із цих 5 агентів в інстаграмі? Я вже не кажу про селфі в інстаграмі", - сказав Смалійчук в ефірі програми "Великий футбол".

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения