FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Гравці "Колосу" відвідали васильківську школу-інтернат
^

Гравці "Колосу" відвідали васильківську школу-інтернат

771

Гравці "Колосу" відвідали васильківську школу-інтернат
Фото - koloskovalivka.com

13 листопада, у Всесвітній день доброти, гравці "Колосу" відвідали васильківську школу-інтернат, інформує пресслужба клубу.

У рамках заходу, спільно з благодійним фондом "Банда Добра", футболісти Віталій Гавриш, Євгеній Морозко та Антон Яшков провели час з дітлахами, подарувавши їм кілька годин незабутніх емоцій. Вихованці інтернату мали змогу пограти з професійними гравцями на своєму майданчику. Ця незвичайна гра, в якій, до речі, вони перемогли, залишиться в їхніх спогадах надовго.

Окрім емоцій, діти отримали і метеріальні подарунки від ФК "Колос", серед яких футбольні м’ячи, яких їм так не вистачало.

"Футбольний клуб "Колос" і особисто Андрій Анатолійович Засуха вже давно опікуються цим інтернатом. Нещодавно зробили капітальний ремонт одного приміщення, на черзі інший корпус. Ми постійно на зв’язку з директором закладу і завжди намагаємось оперативно вирішувати виникаючі проблеми аби дітям було комфортно", — сказав генеральний директор ФК "Колос" Євгеній Євсеєв.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения